Rolnik szuka żony 3 - Monika na planie show ze swoimi kandydatami na mężów
Facebook Rolnik szuka żony

Monika to jedyna rolniczka w 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolniczka jest bardzo silną osobą i samodzielną kobietą, która oczekuje od mężczyzny dużego wsparcia, również w pracy na roli. Nie da się ukryć, że Monice podoba się bardziej Tomek, ale podczas ostatniej ich randki, gdy spytała Tomka wprost czy widzi ich w przyszłości razem, nie usłyszała odpowiedzi. Tomek powiedział Monice, że nie było dużo czasu na poznanie się, bo ciągle zaganiała ich do pracy. Wielu fanów programu w komentarzach na profilu programu na Facebooku zarzucało Monice, że jest zimna, nieprzystępna i trzyma swoich kandydatów na mężów na dystans.

 

Tomek od pierwszego spotkania bardzo spodobał się Monice i widać było, że między nimi zaiskrzyło. Jednak z czasem Tomek zaczął wykazywać coraz mniejsze zainteresowanie Monikę, jak i częściej sprzeciwiał się jej. Monika nie była zadowolona z tego powodu, ale nie zrezygnowała z Tomka. Najpierw z programem pożegnał się Dawid, a Tomek dostał szansę walki o jej serce. Czy to jego w niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony" wybierze Monika? A może zdecyduje się spędzić resztę czasu w programie z Robertem, któremu jej koleżanki zarzucały, że traktuje pobyt u Moniki jak wakacje na wsi. Może przez to stracił punkty u Moniki? Ostateczny wybór rolniczki poznamy już w niedzielnym odcinku show "Rolnik szuka żony" w TVP 1 o 21.25. 

 

ZOBACZ: Monika z Rolnik szuka żony w ogniu krytyki! "Księżniczka", "Królowa śniegu", piszą fani show. Poszło o randkę z Tomkiem!

 

Tomek i Monika na randce 

Tomek i Monika na randce w polu
Facebook Rolnik szuka żony 3

Robert na randce z Moniką

Rolnik szuka żony 3 - Monika zabrała na randkę Roberta
Facebook Rolnik szuka żony

Tomek z programu Rolnik szuka żony
Tomek z Rolnik szuka żony - kandydat Moniki
...
Facebook Rolnik szuka żony
Robert z programu Rolnik szuka żony
Robert z Rolnik szuka żony - kandydat Moniki
...
Facebook Rolnik szuka żony
Wyniki plebiscytu:
Tomek z programu Rolnik szuka żony...
Robert z programu Rolnik szuka żony...