Rolnik szuka żony zakochani Agnieszka i Robert
Facebook

Agnieszka i Robert z "Rolnik szuka żony" będą mieli dziecko? Wezmą ślub? Jest oświadczenie rolnika! AKTUALIZACJA

Rolnik szuka żony zakochani Agnieszka i Robert
Facebook

Agnieszka i Robert Filochowski z „Rolnik szuka żony" będą rodzicami? Niedawno w "Rewii" przeczytaliśmy, że Robert potwierdził ciążę swojej narzeczonej.

 

AKTUALIZACJA

 

Jednak Robert szybko zareagował na te publikacje i zdementował informacje o ciąży Agnieszki. Wydał w tej sprawie oświadczenie! Napisał też kiedy oświadczył się naprawdę i jak wyglądają jego relacje z Agnieszką. Co napisał rolnik?

Moi drodzy.
Zapewne wszyscy już czytaliście artykuł o tym, że zostanę ojcem. Zapewne wielu z Was zaskoczył. Mnie na pewno. Bo nie dość, że żadnego wywiadu nie dawałem, to jeszcze opisana w nim (dość szczegółowo) sytuacja nigdy nie miała miejsca. Nie bylo żadnego telefonu od Agnieszki w Wigilię - ponieważ spędzaliśmy ją razem. Nie było żadnych zaręczyn przy świątecznym stole - ponieważ odbyły się one w Mikołajki. I - żeby nie było żadnych niedomówień - na razie nie zostaniemy rodzicami. Może jestem staromodny, ale najpierw jednak chciałbym wziąć ślub i zamieszkać z ukochaną - czytamy na Facebooku Rolnik szuka żony.

Przyjaciółka Agnieszki i Roberta zaprzecza informacji, że szybki ślub zaplanowany na kwiecień był spowodowany tym, że zostaną rodzicami. 

Na pewno nie jest w ciąży! Jak widziałyśmy się dokładnie 15 stycznia, to jeszcze piłyśmy alkohol. Teraz Adze jest przykro, że ludzie myślą, że Robert tylko dlatego się jej oświadczył, że Aga jest w ciąży – powiedziała "Faktowi" przyjaciółka Agnieszki.

Potwierdziła za to, że oświadczyny odbyły się w święta i że było tak wzruszająco, że oboje się rozpłakali. Teraz Agnieszka i Robert z "Rolnik szuka żony" skupiają się na przygotowaniach do ślubu.  A przez to, że będzie dość szybko, wcale nie jest to proste. Największy problem mają podobno z wynajęciem zespołu, który ma grać na weselu. Powód? Miejscowe zespoły mają terminy już zajęte na cały najbliższy rok! A ślub już na wiosnę!

 

A Wy jak sądzicie? Agnieszka jest w ciąży czy to wszystko plotki?

 

Zobacz także: Rolnicy w ogniu pytań: Rafał wybrał Justynę, bo załatwi mu dotacje unijne? A co z klątwą Grzegorza?

 

Agnieszka i Robert z Rolnik szuka żony to skryta para, raczej nie wypowiadają się w mediach i nie afiszują swoim szczęściem, za to najszybciej podjęli poważne decyzje związane ze ślubem.

Robert i Agnieszka w czarnej sukience z Rolnik szuka żony
Facebook

Agnieszkę i Roberta z Rolnik szuka żony połączyły wspólne zainteresowania, bo Agnieszka też urodziła się na wsi.

Robert w karmelowych spodniach i Agnieszka w beżowej rmonesce w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe

 

Oświadczenie Roberta z Rolnik szuka żony w całości.

 

 

Drodzy widzowie. Zapewne ostatnio czytaliście różne rewelacje, Robert z Rolnik szuka żony i tego że spodziewa się...

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 29 styczeń 2016

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55