Renata Kaczoruk w TZG
ONS.pl

"Taniec działa na mnie jak najlepsza terapia" Renata Kaczoruk zdradza, dlaczego poszła do TZG i czy Kuba Wojewódzki pojawi się na widowni!

Renata Kaczoruk w TZG
ONS.pl

To jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Chociaż Renata Kaczoruk nie najlepiej zaczęła swoją przygodę z show-biznesem, teraz okazuje się, że taniec to jej żywioł. Po pierwszym odcinku Renata zrobiła bardzo dobre wrażenie. W rozmowie z "Fleszem" opowiedziała dlaczego postanowiła wziąć udział w tanecznym show:

 

Przede wszystkim "Taniec z Gwiazdami" o czym coraz mocniej się przekonuję, odbudowuje mnie jako człowieka oraz jako kobietę. Z każdego treningu wynoszę pozytywną energię, jakiej do tej pory nie doświadczyłam nigdzie indziej. Wciąż bardzo niepewnie czuję się w show-biznesie, co chyba łatwo zrozumieć, biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenia. Taniec działa na mnie jak najlepsza terapia..." – powiedziała Renata w rozmowie z "Fleszem".

 

Renata przyznała także, że nie było łatwo namówić jej do udziału w programie. Wszystkich oczywiście zastanawia, czy na widowni zobaczymy Kubę Wojewódzkiego, kibicującego swojej dziewczynie. Niestety odpowiedź Renaty rozwiewa te wątpliwości.

 

Będzie trzymał kciuki ukryty gdzieś za kulisami programu (śmiech). Nie chcę go angażować w promocje programu - powiedziała Renata.

 

Jak Wam się podobał występ Renaty w 1. odcinku TZG?

 

ZOBACZ: Wielkie zaskoczenie w 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Kret najgorszy! Jak wypadł Popek? Kto odpadł? RELACJA!

 

Cały wywiad z Renatą przeczytacie w nowym wydaniu "Flesza"

Renata Kaczoruk
ONS

 

Renata to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek TZG

Renata Kaczoruk w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl

Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18