Radek Majdan i Małgorzata Rozenek na spacerze
Facebook TVN style

Radek Majdan o planach na przyszłość u Magdy Mołek: "Chciałbym mieć córkę". Co jeszcze zdradził?

Radek Majdan i Małgorzata Rozenek na spacerze
Facebook TVN style

Radosław Majdan w programie Magdy Mołek zdradził, że chciałby powiększyć rodzinę! Sportowiec i Małgorzata Rozenek-Majdan uchodzą za jedną z najfajniejszych par w polskim show-biznesie. Oboje są w sobie bardzo zakochani, czego dowodem był ich ślub we wrześniu. Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan zakomunikowała na Instagramie, że wraz z Radkiem Majdanem chcieliby powiększyć rodzinę. Po wypowiedzi sportowca w programie Magdy Mołek "W roli głównej" można wywnioskować, że oboje bardzo o tym marzą. Piłkarz potwierdził, że bardzo chciałby mieć córeczkę:

Mam wspaniałą rodzinę i chciałabym ją powiększyć. Mam nadzieję, że będziemy mieli córkę.

Radosław Majdan o relacjach z synami Małgorzaty Rozenek-Majdan

Podczas rozmowy Radosław Majdan zdradził również, jakie relacje łączą go z synami Małgosi Rozenek i Jacka Rozenka, Stasiem i Tadziem. Piłkarz bardzo dobrze się z nimi dogaduje i  uwielbiają wspólnie spędzać czas. W szczerej rozmowie z Magdą Mołek zdradził jednak ciut więcej niż do tej pory mogliśmy wiedzieć:

Ja zdaję sobie sprawę, że jej synowie są dwoma najważniejszymi mężczyznami w jej życiu. Wiem, że jeśli między nami nie będzie tej pozytywnej energii to nie będzie dobrze. Dlatego cieszę się bardzo, że od początku między nami zaiskrzyło. Jak zobaczyłem młodszego to popatrzył na mnie i powiedział: "Fajne masz tatuaże". To są wspaniali chłopcy, których nie można nie kochać. Są fantastyczni. Ja też bardzo lubię dzieci, dlatego nie muszę się zmuszać. Jest też takie powiedzenie, że jeśli mężczyzna kocha kobietę to z automatu kocha też jej dzieci. Oczywiście, martwiłem się, że oni mogą mnie nie polubić, powiedział Radek.

Myślicie, że Radek i Małgosia szybko zdecydują się na powiększenie rodziny?

 

Zobacz: Czego Radek Majdan nigdy nie powie Małgorzacie Rozenek? Piłkarz zdradził to w programie Magdy Mołek!​

 

Radosław Majdan zdradził, że myśli o powiększeniu rodziny

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS

Radek Majdan zdradził również, jakie relacje ma z synami Małgosi Rozenek

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Radek Majdan w programie Magdy Mołek

Radek Majdan w programie Magdy Mołek w TVN Style
Facebook TVN Style

Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58