Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
QUIZ o uczestnikach programu "Hotel Paradise"
Instagram @nathalia_fok @basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show

QUIZ z "Hotelu Paradise": Jak dobrze znasz wszystkich uczestników?! Sprawdź się!

"Luizaaaa!"i "ciach bajera" to tylko zapowiedź kultowych tekstów z 3. edycji! Poznasz o kogo chodzi po krótkim opisie? Zapraszamy do zabawy!

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" gościła rekordową do tej pory ilość uczestników! Przez program przewinęło się aż 24 nazwiska! Na oczach widzów rodzili się nowi ulubieńcy z reality show. Niektórzy z nich zapisali się na długo w pamięci widzów. Jesteście w stanie, po krótkim opisie lub wypowiedzianym tekście zgadnąć, o którego uczestnika chodzi? 

Zapraszamy do zabawy! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kto z kim jest po finale show? Które związki przetrwały, a które nie? Wszystko jasne!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Quiz z Hotelu Paradise 3
Instagram
TV-Show
QUIZ przed wielkim finałem "Hotel Paradise 3"! Jak uważnie oglądałaś ten program? Sprawdź się!

Przed nami wielki finał "Hotelu Paradise 3"! Już dziś dowiemy się, które pary powalczą o zwycięstwo i kto stanie na tzw. "ścieżce lojalności". Zanim jednak te największe emocje, czas na quiz! Chcecie się sprawdzić, czy macie dobrą pamięć i czy uważnie oglądaliście trzecią serię show TVN 7? Ten test jest więc dla Was. Jeśli będziecie mieć komplet punktów to już teraz gratulujemy skrupulatności i doskonałej pamięci.

Czas start!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia ostro o poprawkach urodowych Maurycego "jestem zażenowana"

Przed nami wielki finał "Hotelu Paradise 3"! Już dziś dowiemy się, które pary powalczą o zwycięstwo i kto stanie na tzw. "ścieżce lojalności". Zanim jednak te największe emocje, czas na quiz! Chcecie się sprawdzić, czy macie dobrą pamięć i czy uważnie oglądaliście trzecią serię show TVN 7? Ten test jest więc dla Was. Jeśli będziecie mieć komplet punktów to już teraz gratulujemy skrupulatności i doskonałej pamięci. Czas start! Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Basia ostro o poprawkach urodowych Maurycego "jestem zażenowana"

Co wiesz o dziewczynach z "Hotelu Paradise"?
Instagram/basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show
QUIZ! Co wiesz o dziewczynach z "Hotelu Paradise 3"? Sprawdź się!

Okazało się, że najwięcej o dziewczynach wie Krzysztof. Niestety, w nagrodę musi wyeliminować jedną z nich - kogo? O tym przekonamy się w poniedziałek, w najbliższym odcinku "Hotelu Paradise 3"! Tymczasem chcemy sprawdzić Waszą wiedzę na temat pięknych uczestniczek oraz ich losów w programie! Co pamiętacie? Jak uważnie oglądacie "Hotel Paradise"? Czas na wyzwanie!

Gotowi?

Zobacz także: PSYCHOTEST. Którym uczestnikiem z "Hotelu Paradise" jesteś? Luizą, Basią, a może... Ewą?! "Ciach bajera!"

Okazało się, że najwięcej o dziewczynach wie Krzysztof. Niestety, w nagrodę musi wyeliminować jedną z nich - kogo? O tym przekonamy się w poniedziałek, w najbliższym odcinku "Hotelu Paradise 3"! Tymczasem chcemy sprawdzić Waszą wiedzę na temat pięknych uczestniczek oraz ich losów w programie! Co pamiętacie? Jak uważnie oglądacie "Hotel Paradise"? Czas na wyzwanie! Gotowi? Zobacz także:  PSYCHOTEST. Którym uczestnikiem z "Hotelu Paradise" jesteś? Luizą, Basią, a może... Ewą?! "Ciach bajera!"

Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś? Psychotest
Mat. prasowe
TV-Show
PSYCHOTEST. Którym uczestnikiem z "Hotelu Paradise" jesteś? Luizą, Basią, a może... Ewą?! "Ciach bajera!"

Quizy z "Hotelu Paradise" macie opanowane do perfekcji! Jeżeli jeszcze jakimś cudem ich nie rozwiązywaliście, znajdziecie je tu oraz tu. Tymczasem czas pójść o krok dalej. Zastanawialiście się, do którego uczestnika z 3. edycji wam najbliżej? Przygotowaliśmy dla was krótki psychotest, po rozwiązaniu którego dowiecie się, którą z ulubionych postaci z 3. sezonu jesteście. Gotowi? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krystian przez przypadek zdradził, kto wygra program?! Co na to produkcja?

 

 

Quizy z " Hotelu Paradise " macie opanowane do perfekcji! Jeżeli jeszcze jakimś cudem ich nie rozwiązywaliście, znajdziecie je tu oraz tu. Tymczasem czas pójść o krok dalej. Zastanawialiście się, do którego uczestnika z 3. edycji wam najbliżej? Przygotowaliśmy dla was krótki psychotest, po rozwiązaniu którego dowiecie się, którą z ulubionych postaci z 3. sezonu jesteście. Gotowi?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Krystian przez przypadek zdradził, kto wygra program?! Co na to produkcja?    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner