Anna i Jakub w programie "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
QUIZ

Jak uważnie oglądasz "Rolnik szuka żony 6"? Bardzo trudny quiz dla prawdziwych fanów show!

Jesteś wiernym fanem programu "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym quizie!

Jesteś wiernym fanem programu "Rolnik szuka żony"? Bacznie śledzisz losy bohaterów 6. edycji show TVP1? W takim razie ten quiz nie powinien sprawić ci większych trudności. Uwaga! Niektóre pytania mimo wszystko mogą być trochę podchwytliwe... Koniecznie podziel się w komentarzu swoim wynikiem! 

Uczestnicy "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy
Myślisz, że znasz program "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym quizie! Uważnie oglądasz 6. edycję?

6. edycja "Rolnik szuka żony" wzbudza wiele kontrowersji. Najpierw niektórzy uczestnicy otwarcie mówili, że nie są zadowoleni z listów nadesłanych przez kandydatki, a Waldemar zdecydował się odrzucić wszystkie kobiety, które przyjechały na spotkanie z nim i wrócił sam do gospodarstwa. Oglądasz każdy odcinek popularnego show? Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o "Rolniku"? Sprawdź  się w naszym quizie! Pytania mogą Cię zaskoczyć... Kolejny odcinek show już dziś - w niedzielę, 29.09 o 21.15 w TVP 1! 

6. edycja " Rolnik szuka żony " wzbudza wiele kontrowersji. Najpierw niektórzy uczestnicy otwarcie mówili, że nie są zadowoleni z listów nadesłanych przez kandydatki, a Waldemar zdecydował się odrzucić wszystkie kobiety , które przyjechały na spotkanie z nim i wrócił sam do gospodarstwa. Oglądasz każdy odcinek popularnego show? Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o "Rolniku"? Sprawdź  się w naszym quizie! Pytania mogą Cię zaskoczyć... Kolejny odcinek show już dziś - w niedzielę, 29.09 o 21.15 w TVP 1! 

Adrian Rolnik Szuka żony 6
Instagram
TV-Show
Adrian z "Rolnik szuka żony" nie zaakceptowałby kobiety po rozwodzie... Dlaczego?
Adrian z "Rolnik szuka żony" nie zaakceptowałby kobiety po rozwodzie... Dlaczego?

Adrian do programu " Rolnik szuka żony " zgłosił się, aby poznać miłość swojego życia. Wcześniej był w dwóch poważnych związkach, jednak relacje nie przetrwały próby czasu. Rolnik szuka kobiety "do tańca i do różańca". Czy uda mu się znaleźć taką w randkowym programie? Oczywiście trzymamy za to kciuki!  Adrian chciałby już założyć rodzinę, jednak wobec partnerki ma spore wymagania. Kandydatka do jego serca nie może być rozwodzie. Powinna "zdobyć go urodą i zatrzymać charakterem". Rolnik na swoje gospodarstwo zaprosił Agatę, Wiolę i Ilonę. Posłuchajcie, jakie jeszcze wymagania powinna spełniać ukochana rolnika. Czy któraś z dziewczyn zostanie jego żoną? Zobacz także:   Waldemar nie zaprosił żadnej z uczestniczek na wieś! Co jeszcze działo się w "Rolnik szuka żony"?

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" to totalny hit! Ile osób ogląda program TVP?
Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" to totalny hit! Ile osób ogląda program TVP?

Program "Rolnik szuka żony" wciąż jest hitem TVP? Zdecydowanie tak! Do tej pory widzowie mogli zobaczyć trzy odcinki najnowszej, szóstej już edycji show o poszukujących miłości rolnikach. Tym razem w programie biorą udział: Seweryn, Waldemar, Sławomir, Adrian oraz Jakub. W ostatnim odcinku rolnicy zdecydowali, które kandydatki przejdą do następnego etapu i wkrótce pojawią się w ich domach. Zanim jednak zobaczymy kolejną odsłonę show, poznajcie wyniki oglądalności szóstej edycji "Rolnika"! Ile osób ogląda program prowadzony przez Martę Manowską? Naprawdę dużo!  "Rolnik szuka żony" hitem jesiennej ramówki TVP Do tej pory Telewizyjna Jedynka wyemitowała trzy odcinki szóstej edycji show. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, program "Rolnik szuka żony" oglądało w tym czasie średnio 3,22 mln widzów! W czasie nadawania hitu stacja znajduje się na pierwszym miejscu na rynku telewizyjnym. Co ciekawe, program z każdym odcinkiem ma coraz lepsze wyniki oglądalności. Jak podaje portal, pierwszą odsłonę "Rolnika" wybrało 3,01 mln osób, drugą 3,23 a trzecią już 3,41 mln!  W porównaniu do poprzedniej edycji emitowanej jesienią ubiegłego roku program zyskał nowych widzów! Szóstą odsłonę show śledzi o 50 tys. widzów więcej niż piątą edycję. Wy również oglądacie najnowszą edycję programu "Rolnik szuka żony"? Którego uczestnika polubiliście najbardziej? Waldemara, Sławomira, Seweryna, Adriana czy Jakuba? Myślicie, że w show rozpoczną się nowe związki?  Zobacz także:   Kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony" zakochała się! Pokazała partnera 6. edycję programu prowadzonego przez Martę Manowską ogląda 3,22 mln osób. Program jest...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner