Uczestnicy Hotelu Paradise 3 na plaży
mat. prasowe
TV-Show

QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise 3"? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise 3"? Sprawdź się w naszym quizie!

Za nami kilka rajskich rozdań, mnóstwo emocji, łez i... coraz więcej uczuć! W trzeciej edycji "Hotelu Paradise" dzieje się naprawdę dużo - nie można przegapić nawet jednego odcinka, by nie być w tyle! A Wy jak uważnie oglądacie hitowe show TVN 7? Dla wszystkich wiernych widzów mamy QUIZ! Pytania będą niekiedy szczegółowe, więc uważajcie!

Czas start!

Zobacz także: QUIZ z "Hotel Paradise 3"! Jak dobrze pamiętasz teksty Pana Lektora? Dopasuj zabawny komentarz do uczestnika!

Marietta w jeansowej koszuli, Dawid z Hotelu Paradise bez koszulki
Instagram/mat. prasowe
TV-Show
Marietta z "Hotelu Paradise" oceniła zachowanie Dawida w stosunku do Nathalii!
Marietta Witkowska przed naszą kamerą skomentowała zachowanie Dawida w stosunku do Nathalii! Jak oceniła byłego już uczestnika najnowszej odsłony "Hotelu Paradise"?

Marietta Witkowska przed naszą kamerą skomentowała zachowanie Dawida względem Nathalii! Jak oceniła byłego już uczestnika najnowszej odsłony "Hotelu Paradise"? Marietta wzięła udział w pierwszej edycji programu TVN7 i wygrała go razem z Chrisem. Niestety, jak już wiemy związek Marietty i Chrisa nie przetrwał próby czasu, a dziś jej były partner jest szczęśliwy w nowym u boku Moniki z którą właśnie czekają na narodziny ich pierwszego dziecka.  Ostatnio Marietta odwiedziła naszą redakcję i właśnie wtedy zapytaliśmy ją, jak ocenia uczestników trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Musicie sprawdzić, co powiedziała nam o Dawidzie, który w programie próbował zdobyć serce Nathalii! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Tak kilka lat temu wyglądała Nathalia! Mamy nagranie! Podobna? Marietta oceniła zachowanie Dawida z trzeciej edycji "Hotelu Paradise".

Krzysztof "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiadomo, kto odpadł przez immunitet Krzyśka! Padły gorzkie słowa: "Wstyd mi, że byłam z nim w parze!" 
"Hotel Paradise": Wiadomo, kto odpadł przez immunitet Krzyśka! Padły gorzkie słowa: "Wstyd mi, że byłam z nim w parze!" 

"Rajskie rozdania" zawsze są trudne dla uczestników " Hotelu Paradise ". Tym razem najwięcej jednak zależało od najnowszego uczestnika! Krzysiek, jako nowy singiel ma na swoim koncie immunitet i tym samym mógł "rozwalić" dowolnie wybraną przez siebie parę. Jego decyzja zszokowała wszystkich! Zobaczcie, kto musiał dziś wymeldować się z "Hotelu".  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Dawid odpowiedział na oskarżenia internautów. Czekają nas kolejne emocje! "Hotel Paradise": Dawid Susucki odpadł z programu  Krzysiek miał okazję namieszać i zrobił to! Uczestnicy starali się wyczuć, jaka będzie jego decyzja podczas najbliższego "rajskiego rozdania" jednak on nie dał po sobie niczego poznać. Tuż przed wieczorem eliminacyjnym Krzysztof mógł pójść na randkę z dwoma wybranymi uczestniczkami. Zdecydował się zaprosić Olę i Luizę, przez co Maurycy i Dawid mogli poczuć się najbardziej zagrożeni. Jednak on zdecydował się nie rozbijać pary Luizy oraz Maurycego. A co z Olą i Dawidem? Krzysztof powiedział wprost:  W związku z tym, że mam ten immunitet chciałbym zamieszać. Zadałem pytanie na wyroczni o Dawida. Jeśli będzie na tak, to staje za Basią. Zapytałem Luizy czy wybroni Krystiana ale ona też nie chce go ratować.  Podczas "rajskiej wyroczni" okazało się, że pytanie Krzysztofa brzmiało:  Czy Dawid obgaduje mnie z innymi uczestnikami?  Odpowiedź Klaudii brzmiała "tak", więc idąc tym tropem powinien rozbić związek... Basi i Krystiana! Jednak jego ostateczny wybór nie miał nic wspólnego z tym, co wcześniej deklarował. Podczas "rajskiego rozdania" stanął za Olą, co w połączeniu z jego immunitetem automatycznie eliminuje Dawida! W obecnej sytuacji Dawid postanowił stanąć...

Dawid "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Dawid odpowiedział na oskarżenia internautów. Czekają nas kolejne emocje!
Dawid przerwał milczenie. Uczestnik "Hotelu Paradise 3" odpowiedział na komentarze i oskarżenia internautów. Przyznał się do jednej rzeczy.

Po ostatnich wydarzeniach w " Hotelu Paradise 3 " na Dawida, który do tej pory uchodził za jednego z najbardziej lubianych uczestników, wylała się fala negatywnych komentarzy. Wszystko to przez jego zachowanie względem Nathalii - chłopak najpierw ją pocałował, a następnie, kiedy spotkał się z odrzuceniem, odbył z nią bardzo nieprzyjemną rozmowę, w której nie brakowało wulgaryzmów i podniesionego tonu. Potem zapowiedział, że zrobi wszystko, by ta odeszła z programu. Zarówno widzom, jak i pozostałym uczestnikom to zdecydowanie nie przypadło do gustu. Zniesmaczeni internauci postanowili wywołać Dawida do tablicy, ostro komentując zdjęcia w jego mediach społecznościowych. Jak się okazało - bardzo skutecznie. Dawid w końcu postanowił im odpowiedzieć.  Dawid z "Hotelu Paradise" odpowiada na hejt  Nie wybaczę Ci tego, wyszedłem na debila i teraz muszę się tłumaczyć, jest mi przykro. Zawiodłem się na Tobie.  Masz wiele porąbanych twarzy i to jest właśnie jedna z nich , która mówi Ci, że jest jak jest a jest do dupy i wcale ci tego nie wybaczę.  Wiedz, że od teraz jesteś dla mnie nie tyle co wrogiem, jak ogromnym znakiem zapytania i wiedz, że będę teraz wygrywał wszystkie konkurencje, żeby Cię tylko od***ać jak najdalej . Żebyś sobie poszła i żebyś nie była dwulicowa, żebyś miała autorefleksję do swojego stosunku, a jak tylko zranisz mi Marcina, a wiem, że go zranisz to... Zadarłaś z...  Te słowa Dawida w kierunku Nathalii wielu uznało za mocną przesadę. Wściekli widzowie komentowali sytuację do tego stopnia, że głos zabrała nawet produkcja "Hotelu Paradise 3" , jednak zamiast uspokoić internautów, ich komentarz zadziałał zdecydowanie w drugą stronę. Teraz na zarzuty i nieprzychylne opinie postanowił odpowiedzieć główny zainteresowany....

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner