Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

QUIZ: Jak dobrze pamiętasz 7. edycję "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się zanim ruszy kolejny sezon hitu TVP!

Pamiętasz wszystko z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"? Jeżeli tak, to sprawdź się w naszym quizie! Już w Wielkanoc Telewizyjna Jedynka wyemituje zerowy odcinek ósmego sezonu programu, zanim jednak poznamy nowych rolników, przypomnijmy sobie, co działo się w ostatniej edycji hitu!

Pamiętasz wszystko z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"? Jeżeli tak, to sprawdź się w naszym quizie! Już w niedzielę Wielkanocną, o godzinie 17:30,  Telewizyjna Jedynka wyemituje zerowy odcinek ósmego sezonu programu, zanim jednak poznamy nowych rolników, przypomnijmy sobie, co działo się w siódmej edycji hitu! Pamiętacie, czym zajmowali się rolnicy i kogo zaprosili do swoich domów? Która para na randkę wybrała się na ściankę wspinaczkową? Spróbuj odpowiedzieć na nasze pytania!

Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o 7. edycji "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Nowa godzina emisji pilotażowego odcinka! Widzowie: "To będzie najlepsza edycja"!

Kandydatka do 8. edycji "Rolnik szuka żony"
screen Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Mamy zwiastun zerowego odcinka! Piękna rolniczka skradnie serca widzów?
Już jest! W sieci pojawił się długo wyczekiwany zwiastun zerowego odcinka najnowszej edycji "Rolnik szuka żony"! Już w Wielkanoc poznamy rolniczki i rolników, którzy zgłosili się do ósmego sezonu hitu Telewizyjnej Jedynki. Kto tym razem poszukuje wielkiej miłości?

Już jest! W sieci pojawił się długo wyczekiwany zwiastun zerowego odcinka najnowszej edycji "Rolnik szuka żony"! Już w Wielkanoc poznamy rolniczki i rolników, którzy zgłosili się do ósmego sezonu hitu Telewizyjnej Jedynki. Kto tym razem poszukuje wielkiej miłości? Spójrzcie tylko na gorący zwiastun programu! W "Rolnik szuka żony" nie zabraknie przystojnych mężczyzn i pięknych kobiet! Kto otrzyma najwięcej listów i weźmie udział w kolejnej edycji show prowadzonego przez Martę Manowską? W niedzielę wielkanocną Telewizyjna Jedynka  wyemituje zerowy odcinek "Rolnik szuka żony" i wtedy też dowiemy się, kto ma szansę wziąć udział w ósmej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach. W zerowym odcinku poznamy nowych rolników i rolniczki, którzy opowiedzą o sobie i zdradzą, z kim chcieliby się związać.  Po emisji programu widzowie będą mogli wysyłać listy do wybranych przez siebie rolników. Pięciu uczestników/uczestniczek z największą liczbą zgłoszeń zobaczymy w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Zobaczcie zwiastun zerowego odcinka programu! Emisja "Rolnik szuka żony" w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 na antenie TVP. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Dom Anny i Grzegorza Bardowskich jak z Doliny Krzemowej. "Przy budowie chcemy zaszaleć" W Wielkanoc TVP wyemituje zerowy odcinek nowej edycji "Rolnik szuka żony".

Kamila z "Rolnik szuka żony 8"
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Fani oszaleli na punkcie jednej z rolniczek! "Najładniejsza w historii programu". Kim jest piękna Kamila?
Już w niedzielę wielkanocną na antenie TVP1 zostanie wyemitowany pilotażowy odcinek 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Fani jednak już teraz mają swoją faworytkę! Czy padnie rekord listów? Sprawdźcie szczegóły

Już w najbliższą niedzielę na antenie TVP1 zostanie wyemitowany pilotażowy odcinek 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" . Jednak już teraz w sieci pojawił się zwiastun odcinka, w którym poznamy wszystkich kandydatów, do których będzie można wysyłać listy. Patrząc na komentarze widzów już teraz wiadomo, kto będzie faworytem, a raczej faworytką fanów programu. Pewna blondwłosa rolniczka oczarowała zwłaszcza męską część widzów i coś czujemy, że dziewczyna nie opędzi się od listów! Kim zatem jest i co piszą na jej temat fani? Zobaczcie sami. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8". Jeden z rolników, który zgłosił się do programu, wystąpił już poprzedniej edycji! Pamiętacie go? "Rolnik szuka żony": Rolniczka skradła serca fanów show! Padnie rekord listów? Wielkie emocje już po raz ósmy czekają nas na antenie TVP1. Program "Rolnik szuka żony" niezmiennie od wielu lat jest prawdziwym hitem tej stacji. Każda odsłona show przyciąga przed ekrany miliony widzów. Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska podjęła decyzję, aby powstała kolejna część programu, w której rolnicy i rolniczki szukają miłości.  Jak co roku w Wielkanoc będziemy mogli poznać kandydatów do nowej edycji, a piątka rolników, która otrzyma największą ilość listów, będzie kontynuować swoją przygodę z programem. Gdy tylko w sieci pojawił się zwiastun nowego odcinka, fani od razu pospieszyli z opiniami na temat swoich pierwszych wrażeń. Już teraz wiadomo, że widzowie są oczarowani przepiękną blondynką!  - Piękna rolniczka, oby nie miała kandydatów jak pani z poprzedniej edycji. - Przepiękna rolniczka , choć wiadomo, że to nie najważniejsze, to jednak bardzo przyciąga wzrok,...

Anna z Rolnik szuka żony ile waży
Instagram / ania.bardowska
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Dom Anny i Grzegorza Bardowskich jak z Doliny Krzemowej. "Przy budowie chcemy zaszaleć"
"Rolnik szuka żony": Dom Anny i Grzegorza Bardowskich jak z Doliny Krzemowej. "Przy budowie chcemy zaszaleć"

Anna i Grzegorz Bardowscy z " Rolnik szuka żony " już niebawem będą mogli zamieszkać w swoim wymarzonym domu! Para pochwaliła się kolejnym etapem budowy i okazuje się, że zdecydowali się na bardzo nowoczesne rozwiązania, a sam Grzegorz Bardowski zdradził: Przy naszej budowie chcemy zaszaleć, a bardziej ja chce zaszaleć. - mówi rolnik w nowym filmiku, jaki pojawił się na koncie pary w serwisie YouTube.  O co chodzi? Para zdecydowała się na rozwiązania rodem z Doliny Krzemowej! Nowoczesne rozwiązania w domu Ani i Grzegorza Bardowskich Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji programu i od tej pory są razem i tworzą szczęśliwą rodzinę. Jakiś czas temu para zdecydowała się na budowę własnego domu, a relację z postępów umieszczają w mediach społecznościowych. Sympatyczni uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" zdecydowali się na nowoczesny, prosty ponad 200-metrowy dom. Już na etapie prezentacji projektu Grzegorz Bardowski zapowiadał, że planuje nowoczesne rozwiązania.  Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie  - mówił rolnik. Teraz okazuje się, że para wciela w życie swój plan i zdecydowali się na inteligentny dom, czyli zdalne sterowanie całym domem za pomocą smartfona.  Przy naszej budowie chcemy zaszaleć, a bardziej ja chce zaszaleć. – powiedział Grzegorz, a Anna dodała: Ja byłam na początku sceptycznie nastawiona, ale później jak sobie pomyślałam, że nie będę musiała stresować się czy na pewno wyłączyłam żelazko czy prostownica nie została wyłączona. Będziemy mieli kontrolę wszystkiego ze smartfona. Np. jednym przyciskiem możemy zrobić sobie randkę w domu! Żaluzje w dół, światło przyciemnione....

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner