Czy wiesz jak potoczyły się losy uczestników Hotelu Paradise po programie?
Grzegorz Piekarski
TV-Show

QUIZ! Co się dzieje w życiu uczestników "Hotelu Paradise" po programie? Sprawdź się!

QUIZ! Co się dzieje w życiu uczestników "Hotelu Paradise" po programie? Sprawdź się!

Od finału "Hotelu Paradise" mija już prawie dwa tygodnie - ale w życiu bohaterów show po powrocie z rajskiej wyspy Bali wiele się zmieniło! Kto jest z kim? Kto się rozstał? Sprawdź, jak dobrze znasz dalsze losy uczestników programu. 

A od dziś w TVN 7 specjalne odcinki "Hotelu Paradise - powrót z raju" realizowane z domu uczestników online! Będzie się działo!

Martyna o swojej relacji z Łukaszem w "Hotelu Paradise"
Newsy
"Hotel Paradise": Martyna żałuje swojego zachowania wobec Łukasza? "Nie jestem z tego dumna, ale..."
"Hotel Paradise": Martyna żałuje swojego zachowania wobec Łukasza? "Nie jestem z tego dumna, ale..."

Pomiędzy Łukaszem a Martyną w programie wrzało. Uczestnik nie miał łatwego startu po powrocie do " Hotelu Paradise ", kiedy pozostali uczestnicy byli ze sobą już zżyci. Musiał kombinować z kim mógłby stworzyć sojusz w drodze do finału. Wydawało mu się, że najlepszą partnerką byłaby dla niego Martyna, jednak ona miała inne zdanie. Padły ostre słowa, które niekoniecznie postawiły ją w dobrym świetle. Co teraz, po upływie czasu i po powrocie z rajskiej wyspy, mówi o woim zachowaniu względem Łukasza?  Nie jestem dumna z tego, kiedy mówiłam do niego podniesionym tonem. Prawda jest taka, że musiałam mu tak powiedzieć, bo inaczej on do mnie podszedł i rozwalił mój związek.  Kiedy doszło do największego spięcia pomiędzy Martyną a Łukaszem wszyscy uczestnicy wiedzieli, że dzięki wygranej wcześniej konkurencji ma asa w rękawie. Nikt nie przypuszczał wówczas, co okaże się nagrodą Łukasza, więc brano pod uwagę również to, że mógłby to być immunitet. Gdyby posiadając go, wybrał Martynę na "rajskim rozdaniu" zniszczyłby jej związek z Blondino, z którym ostatecznie doszła aż do wielkiego finału. Widzowie komentowali w sieci niechęć i negatywne nastawienie Martyny do Łukasza. Uczestniczka w rozmowie z Party.pl postanowiła się do tego odnieść:  Nie powiedziałabym, że moje nastawienie było negatywne. Widzowie naprawdę muszą wziąć to pod uwagę, że oglądają 45-minutowy materiał, a to co my przeżywaliśmy było bardziej rozbudowane.  Co jeszcze nam zdradziła odnośnie jej relacji z Łukaszem? Zobaczcie! Zobacz także:  Hotel Paradise: Łukasz i Martyna na linii ognia! Padły ostre słowa "On jest jakimś psychopatą!"  

Viola o relacji z Olą z Hotelu Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Viola zraniona zachowaniem Oli. To już definitywny koniec ich przyjaźni! Jak wyglądała ich ostatnia rozmowa?
"Hotel Paradise": Viola zraniona zachowaniem Oli. To już definitywny koniec ich przyjaźni! Jak wyglądała ich ostatnia rozmowa?

Viola w rozmowie z Party.pl (live na Instagramie) zdradziła, jak zakończyła się jej relacja z Olą! Na samym początku "Hotelu Paradise" obie uczestniczki złapały świetny kontakt i mogła się narodzić z tego przyjaźń na całe życie. Kiedy Ola odpadła z show, a następnie wróciła, już nic nie było takie same - Viola związała się Adamem, wcześniejszym partnerem Oli.  Dlaczego ich przyjaźń rozpadła się? Zobaczcie, co zdradziła nam Viola! Zobacz także:   "Hotel Paradise": Viola zdradziła kulisy zbliżenia Martyny i Adama! To dlatego ich związek się rozpadł! Jaki mają kontakt dziś?

Marietta z "Hotelu Paradise" tłumaczy swoje zachowanie na finałowej "pandorze"
Instagram
Newsy
Dziś rusza "Hotel Paradise - powrót z raju". Marietta zaliczyła zabawną wpadkę jeszcze przed emisją!
Dziś rusza "Hotel Paradise - powrót z raju". Marietta zaliczyła zabawną wpadkę jeszcze przed emisją!

Już dziś rusza " Hotel Paradise - powrót z raju "! Jeżeli stęskniliście się za ulubionymi uczestnikami z pierwszej edycji to już dziś na antenie TVN 7 będzie można zobaczyć ich ponownie. Nowy format będzie polegał na połączeniach online z uczestnikami. Będą mieli możliwość komentowania spraw, które wydarzyły się na rajskiej wyspie, a o których nie mieli pojęcia oraz takich, które nie zostały poruszone na wizji. Marietta, zwyciężczyni show, pokazała swoje stanowisko pracy. A internauci dostrzegli mały, zabawny szczegół. Ups...  Zobacz także:  Adam z "Hotelu Paradise" szczerze o relacji z Martyną! "Popłakałem się" "Hotel Paradise - powrót do raju" już dziś w TVN 7 "Hotel Paradise - powrót z raju" zostanie wyemitowany już dziś w TVN 7. Z powodu koronawirusa będzie nietypowy, ponieważ uczestnicy będą brać udział w projekcie prosto ze swoich domów. Marietta pochwaliła się swoim stanowiskiem pracy i nie ukrywa podekscytowania z powodu tego, że jej przygoda z "Hotelem Paradise" jeszcze się nie skończyła:  Nigdy nie sądziłam, że to zajdzie tak daleko 🎉 Zwłaszcza, że w życiu szczególnie nigdy nie było lekko mi ❤️ Zaczynamy kolejny piękny dzień w #homeoffice Spostrzegawczy internauci zwrócili uwagę na zabawny szczegół na biurku Marietty - stojącą na komputerze... tekturową rolkę od papieru toaletowego:  - Piękna 😍 Mam pytanie czy telefon przy komputerze trzyma rolka od papieru? 😂🙌 - Tak dokładnie, #homeoffice pełna gęba - odpisała rozbawiona  Jak to mówią... potrzeba matką wynalazków! A rolkę od papieru toaletowego można wykorzystać w kreatywny sposób. Fani zwrócili również uwagę na wnętrze, w którym mieszka...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner