Party Stories
Jurorem którego programu powinieneś zostać?
TV-Show

PSYCHOTEST! Na czym znasz się najlepiej? Jurorem jakiego programu mógłbyś zostać? Sprawdź się!

Czujesz, że znasz się na wszystkim? Jeśli masz poczucie humoru i dystans, to odpowiedź jest jasna - oczywiście, że tak! :) A więc mamy dla Ciebie psychotest - w którym programie mogłabyś/mógłbyś zasiąść w roli jurora/jurorki? Gdzie czułabyś/czułbyś się najpewniej? Podejdź do tego z humorem i sprawdź się!

Zobacz także: Ten QUIZ z "Rancza" jest jak matura! Zdasz? Sprawdź się w najnowszym teście!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Viola z „Hotelu Paradise” o swoim zauroczeniu jurorem „The Voice of Poland”... Czy chodzi o jego dredy?

Viola, wraz z Adamem, doszła do półfinału pierwszej polskiej edycji " Hotelu Paradise ". Choć byli jedną z bardziej lubianych par tego show, zdecydowali o rozstaniu . Viola  miała żal do Adama , że nie powiedział jej o zbliżeniu z Martyną.  Przy okazji wywiadu live zapytaliśmy Violę m.in. o to, jacy faceci są w jej typie. I, jak się okazuje, wygląd ma znaczenie - gwiazda "Hotel Paradise" lubi wysokich brunetów. Choć ważne są również inne cechy. Przy okazji Viola przyznała nam, że podkochiwała się w jednym z jurorów "The Voice of Poland". Co ją szczególnie urzekło w popularnym muzyku? Czy chodzi o jego dredy? Zobaczcie, co Viola powiedziała o swoim ideale mężczyzny.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Viola po powrocie z Bali straciła pracę! Adam i Viola w programie "Hotel Paradise" Viola przyznała, że podoba się jej przystojny juror "The Voice of Poland":

East News
Newsy
Anika Dąbrowska z "The Voice Kids" opowiedziała jak jej idzie w szkole. Zdradziła, z którym przedmiotem ma na bakier!

Anika Dąbrowską dała się poznać szerszej publiczności w programie "The Voice Kids". Pod skrzydłami Cleo wygrała talent show dzięki czemu jej kariera muzyczna nabrała tempa. Teraz młoda wokalistka ciężko pracuje na dalsze sukcesy. Jednak jak wiadomo Anika musi połączyć swoją karierę z obowiązkami szkolnymi! W podobnej sytuacji są także inne młode polskie gwiazdy jak np.: Roksana Węgiel czy Viki Gabor .  Zobacz także:   Ten QUIZ ułożyła dla Was sama AniKa Dąbrowska! Jak dużo o niej wiesz? Sprawdź się! Zapytaliśmy Anikę o to, jak radzi sobie w szkole oraz jak wyglądają jej zajęcia podczas kwarantanny. Młoda piosenkarka zdradziła nam też, jakich przedmiotów szkolnych chętnie się uczy, a z którymi ma raczej na bakier!  Zobaczcie co wyjawiła nam Anika Dąbrowska! 

Tomson i Baron z Alicją Szemplińską w The Voice of Poland
Waldemar Kompała TVP
Newsy
Ruszyły castingi do nowych edycji "The Voice od Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior"! Jak zgłosić się do programu?
Świetne informacje dla fanów wszystkich odsłon programów "The Voice"!

Świetne informacje dla fanów wszystkich odsłon programów "The Voice"! Okazuje się, że TVP rozpoczęła już castingi do nowych edycji "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior"! Jak zgłosić się do programu? W dobie pandemii koronawirusa poszukiwania najlepszych głosów będą wyglądać inaczej niż dotychczas. Okazuje się bowiem, że muzycy, którzy chcą wystąpić w jednym z hitów TVP nie wezmą udziału w castingach stacjonarnych- do  programów można zgłaszać się wyłącznie internetowo. Kandydaci powinni wejść na stronę www.voicecasting.pl wybrać program, w którym chcą wziąć udział i wysłać swoje zgłoszenie, czyli krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami.  Do "The Voice of Poland" mogą zgłaszać się osoby, które ukończyły 16 lat, do programu "The Voice Senior" osoby po 60. roku życia, a do "The Voice Kids" dzieci w wieku 8-14 lat. W przypadku programu dla dzieci zgłoszenia muszą wypełniać ich rodzice lub opiekunowie prawni. Castingi do programów trwają od 15 do 31 maja!  Na który program czekacie najbardziej? "The Voice of Poland", "The Voice Kids" czy "The Voice Senior"? Zobacz także:  Nie żyje Kazimierz Kiljan z "The Voice Senior". Piękne pożegnanie artysty TVP rozpoczęła castnigi online.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner