Jurorem którego programu powinieneś zostać?
TV-Show

PSYCHOTEST! Na czym znasz się najlepiej? Jurorem jakiego programu mógłbyś zostać? Sprawdź się!

PSYCHOTEST! Na czym znasz się najlepiej? Jurorem jakiego programu mógłbyś zostać? Sprawdź się!

Czujesz, że znasz się na wszystkim? Jeśli masz poczucie humoru i dystans, to odpowiedź jest jasna - oczywiście, że tak! :) A więc mamy dla Ciebie psychotest - w którym programie mogłabyś/mógłbyś zasiąść w roli jurora/jurorki? Gdzie czułabyś/czułbyś się najpewniej? Podejdź do tego z humorem i sprawdź się!

Zobacz także: Ten QUIZ z "Rancza" jest jak matura! Zdasz? Sprawdź się w najnowszym teście!

Instagram
Newsy
Viola z „Hotelu Paradise” o swoim zauroczeniu jurorem „The Voice of Poland”... Czy chodzi o jego dredy?
Viola z „Hotelu Paradise” o swoim zauroczeniu jurorem „The Voice of Poland”... Czy chodzi o jego dredy?

Viola, wraz z Adamem, doszła do półfinału pierwszej polskiej edycji " Hotelu Paradise ". Choć byli jedną z bardziej lubianych par tego show, zdecydowali o rozstaniu . Viola  miała żal do Adama , że nie powiedział jej o zbliżeniu z Martyną.  Przy okazji wywiadu live zapytaliśmy Violę m.in. o to, jacy faceci są w jej typie. I, jak się okazuje, wygląd ma znaczenie - gwiazda "Hotel Paradise" lubi wysokich brunetów. Choć ważne są również inne cechy. Przy okazji Viola przyznała nam, że podkochiwała się w jednym z jurorów "The Voice of Poland". Co ją szczególnie urzekło w popularnym muzyku? Czy chodzi o jego dredy? Zobaczcie, co Viola powiedziała o swoim ideale mężczyzny.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Viola po powrocie z Bali straciła pracę! Adam i Viola w programie "Hotel Paradise" Viola przyznała, że podoba się jej przystojny juror "The Voice of Poland":

East News
Newsy
Anika Dąbrowska z "The Voice Kids" opowiedziała jak jej idzie w szkole. Zdradziła, z którym przedmiotem ma na bakier!
Anika Dąbrowska z "The Voice Kids" opowiedziała jak jej idzie w szkole. Zdradziła, z którym przedmiotem ma na bakier!

Anika Dąbrowską dała się poznać szerszej publiczności w programie "The Voice Kids". Pod skrzydłami Cleo wygrała talent show dzięki czemu jej kariera muzyczna nabrała tempa. Teraz młoda wokalistka ciężko pracuje na dalsze sukcesy. Jednak jak wiadomo Anika musi połączyć swoją karierę z obowiązkami szkolnymi! W podobnej sytuacji są także inne młode polskie gwiazdy jak np.: Roksana Węgiel czy Viki Gabor .  Zobacz także:   Ten QUIZ ułożyła dla Was sama AniKa Dąbrowska! Jak dużo o niej wiesz? Sprawdź się! Zapytaliśmy Anikę o to, jak radzi sobie w szkole oraz jak wyglądają jej zajęcia podczas kwarantanny. Młoda piosenkarka zdradziła nam też, jakich przedmiotów szkolnych chętnie się uczy, a z którymi ma raczej na bakier!  Zobaczcie co wyjawiła nam Anika Dąbrowska! 

Tomson i Baron z Alicją Szemplińską w The Voice of Poland
Waldemar Kompała TVP
Newsy
Ruszyły castingi do nowych edycji "The Voice od Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior"! Jak zgłosić się do programu?
Świetne informacje dla fanów wszystkich odsłon programów "The Voice"!

Świetne informacje dla fanów wszystkich odsłon programów "The Voice"! Okazuje się, że TVP rozpoczęła już castingi do nowych edycji "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior"! Jak zgłosić się do programu? W dobie pandemii koronawirusa poszukiwania najlepszych głosów będą wyglądać inaczej niż dotychczas. Okazuje się bowiem, że muzycy, którzy chcą wystąpić w jednym z hitów TVP nie wezmą udziału w castingach stacjonarnych- do  programów można zgłaszać się wyłącznie internetowo. Kandydaci powinni wejść na stronę www.voicecasting.pl wybrać program, w którym chcą wziąć udział i wysłać swoje zgłoszenie, czyli krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami.  Do "The Voice of Poland" mogą zgłaszać się osoby, które ukończyły 16 lat, do programu "The Voice Senior" osoby po 60. roku życia, a do "The Voice Kids" dzieci w wieku 8-14 lat. W przypadku programu dla dzieci zgłoszenia muszą wypełniać ich rodzice lub opiekunowie prawni. Castingi do programów trwają od 15 do 31 maja!  Na który program czekacie najbardziej? "The Voice of Poland", "The Voice Kids" czy "The Voice Senior"? Zobacz także:  Nie żyje Kazimierz Kiljan z "The Voice Senior". Piękne pożegnanie artysty TVP rozpoczęła castnigi online.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner