Projekt lady 4
Instagram

Agata, Liubov czy Dominika!? Sprawdź, kto wygrał "Projekt Lady 4"!

Projekt lady 4
Instagram

Wielki finał 4. edycji programu "Projekt Lady" już za nami! W poniedziałek dowiedzieliśmy się, która z podopiecznych Małgorzaty Rozenek-Majdan, Tatiany Mindewicz-Paucz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej wygrała kolejny sezon. O pierwsze miejsce walczyły 19-letnia Agata Mielcarz z Bratkowa, 23-letnia Liubov Miruk z Bielska-Białej i 23-letnia Dominika Wiącek z Kielc. Ale tylko jedna z nich została laureatką programu. Która? Zobaczcie, co działo się w finale!

Finał Projektu Lady - kto wygrał? 

W finale "Projektu Lady" jak zawsze nie zabrakło emocji. Do samego końca nie było wiadomo, która z dziewczyn wygra program. Wszystkie uczestniczki przeszły wielką metamorfozę, jednak 1. miejsce mogła zająć tylko jedna z bohaterek show. 

Przypomnijmy, w finale czwartej edycji znalazły się 19-letnia Agata, 23-letnia Liubov i 23-letnia Dominika. Agata Mielcarz zaprezentowała się w pięknej sukni, co dawniej było wręcz abstrakcją. Nastolatka zgłosiła się do programu, bo miała problemy z agresją, zachowywała się i ubierała jak chłopak, a także nieustanie wpadała w kłopoty. Agata nieustannie kłóciła się także z mamą, jednak program pomógł jej odbudować relacje. 

Zobacz także: Uczestniczki "Projekt Lady" w redakcji Party.pl! Jak poradziły sobie z wywiadem z gwiazdami? 

O pierwsze miejsce walczyła też Liubov Miruk, która do Polski przyjechała z Ukrainy. 23-latka była księgową, jednak w kraju ciężko było jej znaleźć pracę. Liubov zarabiała na życie tańcząc w klubach i z zespołem disco polo. Zarobione pieniądze wysyłała rodzinie. Do programu zgłosiła się, ponieważ praca tancerki nie była dla niej odpowiadania i chciała coś zmienić w swoim życiu.

W "Projekcie Lady 4" poznaliśmy też Dominikę Wiącek z Kielc, która nigdy nie poznała swojego ojca. 23-latka była wychowywana przez różne osoby. Jej matka pracowała za granicą i nie miała możliwości, aby zarówno zarabiać pieniądze, jak i opiekować się dzieckiem. Dominika miała problemy z akceptacją siebie, ale program pomógł jej stanąć na nogi. 

Nie widzę już tych wad, które mi kiedyś przeszkadzały. Potrafię je akceptować - powiedziała Dominika Wiącek w finale. - Jestem z siebie bardzo dumna. Podjęcie decyzji, aby wziąć udział w programie było najlepszą decyzją. 

Laureatka 4. edycji "Projektu Lady"

Która z uczestniczek wygrała program? Zanim poznaliśmy zwyciężczynię, dziewczyny spotykały się z laureatkami poprzednich edycji, czyli z Patrycją Wieją, Roksaną Gac i Magdaleną Lubacz. Agata, Liubov i Patrycja zdradziły, co chciałyby robić w przyszłości swoim koleżankom. Laureatki poprzednich edycji spełniły ich marzenia i tak Liubov pracowała jeden dzień jako fryzjerka, Patrycja jako fotograf a Agata miała trening w jednym z warszawskich klubów. 

Zanim poznaliśmy zwyciężczynię, finalistki wygłosiły mowy końcowe. 

- Byłam osobą, która nie potrafiła marzyć, nie była pewna siebie ale stara Agata odeszła, przyszła nowa, która jest pewna siebie i swoich decyzji - powiedziała Agata i podziękowała także mamie ze sceny. 

- Dziewczyna, która była pokryta powłoką niepewności siebie. Założyła sobie tę powłokę, ponieważ bała się życia. W tym programie zdała sobie jednak sprawę, że może się zmienić i że jest w stanie zawalczyć o wszystko - wyznała Dominika.

- Prawdziwa dama nigdy się nie poddaje i zawsze musi być przygotowana. Nie ważne, kto dziś wygra, ja dla siebie już jestem wygrana - zakończyła Liubov.

Decyzją jury program wygrała Liubov Miruk! Gratulujemy! 

Finalistki 4. edycji "Projektu Lady"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Projekt Lady

Program prowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Eastnews

4. edycję wygrała Liubov

Projekt Lady finał
instagram

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09