Ewa Wachowicz chętniej oglądana niż Agnieszka Jastrzębska
ONS

Ewa Wachowicz wygrywa z Agnieszką Jastrzębską. Wcale nie w gotowaniu!

Ewa Wachowicz chętniej oglądana niż Agnieszka Jastrzębska
ONS

Ewa Wachowicz ma powody do radości - program "Top Chef" z jej udziałem jest chętniej oglądany niż "Kto poślubi mojego syna", który prowadzi Agnieszka Jastrzębska. Okazuje się również, że program Jastrzębskiej ogląda o 800 tysięcy mniej widzów niż rok temu. Jak donoszą Wirtualnemedia.pl w czasie nadawania show, stacja TVN przegrywa z serialami w TVP2 i Polsatem - w którym emitowane są filmy fabularne, "Top Chef" i "Rinke za kratami". Pierwsze trzy odcinki programu przyciągnęły przed telewizory średnio 1,25 mln osób. Jeszcze rok temu stacja mogła pochwalić się znacznie większą widownią- bo aż 2,04 mln.

Program Agnieszki Jastrzębskiej klapą?

Czyżby program z udziałem Agnieszki Jastrzębskiej już nie interesował widzów. Na pewno nie przepada za nim Dorota Wróblewska. Swoją niechęć wobec tego typu show wyraziła ostatnio na swoim profilu na Facebooku:

W ramach relaksu hotelowego włączyłam program "KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA?" i jestem w lekkim szoku! Kobiety traktowane są jak bydło: Pokaż muskuły, pokaż zęby, podwiń spódniczkę, jakie masz cycki sztuczne czy prawdziwe, jakie masz obwody, gotujesz, jak długo nosisz aparat na zębach, z iloma chłopakami się całowałaś? Program ten przedstawia przedmiotowe traktowanie i umacnia stereotypy, że kobieta jest na usługach pana i władcy. Stanowczo jestem na NIE w PROMOWANIU tego typu zachowań i chamstwa.

Czyżby widzowie podzielali opinię producentki pokazów mody? A Wy oglądacie program "Kto poślubi mojego syna"?

 

Zobacz również: Jarosław Kuźniar dogryzł Agnieszce Jastrzębskiej na wizji!

 

Ewa Wachowicz

Agnieszka Jastrzębska

Agnieszka Jastrzębska

 

 

 

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14