Paweł Orleański odchodzi z The Wall.

 

To spore zaskoczenie dla wszystkich fanów teleturnieju "The Wall"! Paweł Orleański, dotychczasowy prowadzący, na swoim Instagramie poinformował, że TVP zrezygnowało ze współpracy z nim i nie poprowadzi więcej lubianego programu. Orleański przyznaje, że była to dla niego szokująca wiadomość, której się zupełnie nie spodziewał:

Drodzy widzowie i wspaniali uczestnicy programu "The Wall - wygraj marzenia". Jest mi niezmiernie przykro poinformować Was, że niestety nie zobaczymy się już w nowych odcinkach programu. Decyzją TVP program zostaje na antenie z "nowym prowadzącym". Nie będę przed Wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją. Dziękuję wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i życzliwość, a także za zaufanie jakim mnie obdarzyliście . Poznałem w tym programie niesamowitych ludzi, którzy poświęcają siebie i swój cenny czas innym. Nie zmieniajcie się. Naprawdę wierzę, że dobro powraca i wróci do Was ze zdwojoną siłą :)) Wierzę też w pracowitość, profesjonalizm i oddanie. Dlatego dalej z oddaniem będę robił swoje :) Do zobaczenia. Paweł Orleański - czytamy w jego oświadczeniu.

 

"The Wall" nie zniknie jednak z anteny TVP 1. Będzie stale nadawany w piątki o godzinie 20:35. Nowym prowadzącym show, jak informują wirtualnemedia.pl, będzie Maciej Kurzajewski, związany z TVP od prawie 20 lat. Wcześniej prowadził m.in. "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Kocham Cię, Polsko". 

 

"The Wall" jest nadawany w TVP 1 od września 2017 roku. Jego średnia oglądalność w styczniu wynosiła ok. 740 tys. widzów!

 

Zobacz: Ta wpadka z "Koła fortuny" rozbawi was do łez! Nawet prowadzący płakali ze śmiechu!

 

Pawła Orleańskiego nadal będzie można oglądać m.in. w "Galileo".

Paweł Orleański odchodzi z The Wall.

 

Cieszycie się na nowego prowadzącego?

East News

Więcej na temat TVP TVP1