Osi Ugonoh wygrała Top Model
Top Model TVN

Z OSTATNIEJ CHWILI: Osi Ugonoh wygrała Top Model 4! Jakie dostała nagrody?

Osi Ugonoh wygrała Top Model
Top Model TVN

Czwarty sezon Top Model od samego początku wzbudzał wielkie emocje - głównie z uwagi na fakt, iż tym razem do rywalizacji stanęli również panowie. Ostatecznie w wielkim finale znalazł się tylko jeden model, a internauci nie mieli wątpliwości, kto powinien wygrać cały program.

Zobacz: Kim jest Osi Ugonoh? Najważniejsze fakty i zdjęcia z życia Top Model

Dziś wieczorem odbył się wielki finał show, w którym zmierzyli się Osi Ugonoh, Marta Sędzicka i Michał Baryza. Faworytką jurorów była Marta, która na przestrzeni całego programu prezentowała najrówniejszą formę i wygrywała większość zadań. Michał z kolei był typowany głównie przez żeńską część publiczności, a Osi urzekała wszystkich nie tylko swoją urodą, ale i fantastycznym charakterem. W internetowym sondażu to ona nie miała sobie równych.

Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia

Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Ostatecznie kontrakt z agencją NEXT,  okładka Glamour (zobacz okładkę Osi) i 100 tysięcy złotych w gotówce przypadło w udziale Osi Ugonoh! Tak zdecydowali widzowie, którzy wysyłali swoje sms-y.

A wy komu dziś kibicowaliście?Zobacz: Finaliści Top Model już w Warszawie. Świętują przed wielkim finałemTak wyglądał finał Top Model 4:

Więcej na temat Top Model Top Model 4 Osi Ugonoh
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48