Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram

Oliwia z "Love Island" kusi w samej bieliźnie podczas kwarantanny! Co za ciało!

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram

Oliwia Miśkiewicz to znana dobrze widzom bohaterka pierwszej polskiej edycji programu "Love Island". Piękna blondynka dotarła do finału, gdzie ostatecznie zajęła 3. miejsce. Jej partnerem został Maciek, jednak ich burzliwa relacja zakończyła się głośnym rozstaniem chwilę po zakończeniu show Polsatu. 

Oliwia nie rezygnuje z popularności. Prężnie rozwija swoje konto na Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienne życie. Ostatnio celebrytka pochwaliła się, jak zabija nudę podczas kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa w Polsce. Trudno oderwać wzrok od jej zdjęcia...

Ewydanie Party

Oliwia z "Love Island" pozuje w samej bieliźnie

Oliwia Miśkiewicz w przeszłości zajmowała się modelingiem. Widać, że bardzo brakuje jej tego zawodu. Wystarczy spojrzeć na jej Instagram. Oliwia często publikuje tam zdjęcia, na których pozuje jak profesjonalna modelka.

Ostatnio gwiazda "Love Island" postanowiła pochwalić się fotografią, na której pozuje w samej bieliźnie! Musimy przyznać, że dziewczyna może się pochwalić naprawdę świetną formą. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaka jest kolejna pasja Oliwki. Okazuje się, że celebrytka uwielbia malować. Na zdjęciu widać obraz, który sama stworzyła podczas kwarantanny. 

Kto nawet w kwarantannę rano wstaje? 🌞Maluje, gotuje, robię bałagan, sprzątam, tańczę, urządzam mieszkanie, czytam książki i pod koniec dnia jestem zmęczona wiec jeszcze tak bardzo nie dostaje na głowę 😂🙈🏠 A Wy co robicie? #stayhome - napisała pod zdjęciem Oliwia (pisownia oryginalna).

Podoba się wam jej obraz?

Oliwia zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Love Island". Jednak jej związek z Maćkiem, który narodził się na planie show, zakończył się katastrofą

Oliwia i Maciek z Love Island
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52