Party Stories
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Basia Kurdej-Szatan uśmiech
TV-Show

"Kocham Cię, Polsko" hitem TVP? Znamy wyniki oglądalności!

Czy zmiana prowadzącej i trenerów poprawiła wynik?

"Kocham Cię, Polsko" wielkim hitem TVP! Okazuje się, że program przyciąga przed telewizory miliony widzów. Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl, średnia liczba widzów wyniosła 2,30 mln osób. Dzięki takiemu wynikowi TVP2 znajduje się na pozycji wicelidera rynku telewizyjnego. TVP2 przegrywa w tym czasie jedynie ze stacją TVN, która pokazuje "Małych Gigantów".

 

W porównaniu do poprzednich edycji, kiedy w programie pojawiali się m.in. Maciej Kurzajewski, Katarzyna Zielińska czy Joanna Koroniewska - nieco odświeżone show może pochwalić się znacznie większą widownią. Porównując wyniki 8. serii "Kocham Cię, Polsko" z obecnymi - show przyciąga o 470 tys. więcej widzów.

 

Wygląda więc na to, że powracające na antenę "Kocham Cię, Polsko" okazało się wielkim hitem! A Wy oglądacie program z udziałem Barbary Kurdej-Szatan, Macieja Musiała i Tomasza Kammela?

 

Zobacz także: Ewa Farna gościem specjalnym trzeciego odcinka "Kocham Cię, Polsko!". Co wydarzyło się w odcinku?

 

"Kocham Cię, Polsko" ogląda średnio 2,30 mln widzów.

Oglądacie show TVP2?

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy w Kocham Cię, Polsko
TV-Show
Kolejny odcinek Kocham Cię, Polsko za nami! Co się w nim działo i kto wygrał? ZDJĘCIA
Gwiazdy w Kocham Cię, Polsko
TVP
Newsy
Wrocławskie klimaty i dużo gwiazd w "Kocham Cię, Polsko". Kto pojawił się w show TVP? Zobacz ZDJĘCIA
Basia Kurdej-Szatan w czerwonej sukience
Newsy
Program "Kocham Cię, Polsko!" to hit czy klapa TVP? Wiemy, jakie są wyniki oglądalności show!

Program "Kocham Cię, Polsko!" ogląda średnio 2,21 mln widzów! Według informacji portalu wirtualnemedia.pl okazuje się, że dziesiąta edycja show TVP wciąż jest hitem. I chociaż w porównaniu do poprzedniego sezonu, który śledziło średnio 2,30 mln osób, program ma nieco gorsze wyniki to Telewizyjna Dwójka w czasie nadawania "Kocham Cię, Polsko!" jest liderem na rynku telewizyjnym.    Zobacz także:  Antek Królikowski zastąpił Macieja Musiała w Kocham Cię Polsko, a który z nich lepiej pasuje na kapitana?! Głosujcie!   "Kocham Cię, Polsko!" hitem TVP2   Do tej pory stacja TVP2 pokazała trzy odcinki programu "Kocham Cię, Polsko!"- najwięcej widzów zgromadziła druga odsłona show, którą obejrzało średnio 2,23 mln osób.   Na popularność „Kocham Cię, Polsko!” niewątpliwie ma wpływ fakt, że to program łączący w sobie wiele elementów. Można testować własną wiedzę, ale też nabywać nową, kibicować danej drużynie, pośmiać się podczas zabawnych konkurencji, sprawdzić swoją intuicję czy obserwować, jak z różnymi zadaniami radzą sobie znane osoby- w rozmowie z portalem powiedziała producentka show Magdalena Sibiga.  Dużym atutem produkcji są też gospodarze: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Antoni Królikowski. Każdy z nich wnosi do programu zupełnie inną energię, a jednocześnie tworzą świetne trio.    A Wy oglądacie program "Kocham Cię, Polsko!" prowadzony przez Barbarę Kurdej-Szatan?   Zobacz także:  DOBRA MATKA NIE POWINNA MIEĆ CZASU DLA SIEBIE? ZOBACZ, ZA CO SKRYTYKOWANO BASIĘ KURDEJ-SZATAN!   Program "Kocham Cię, Polsko!" ogląda średnio 2,21 mln widzów. Dzięki show TVP2 znajduje się na pozycji lidera na rynku telewizyjnym.

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner