Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

W sieci pojawiła się nowa czołówka "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie wszystkich uczestników

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Widzowie odliczają już dni do premiery nowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Szósta odsłona tego popularnego show wystartuje w niedzielę 8 września o godzinie 21:15. Widzowie poznali już wszystkich uczestników nowego "Rolnika". Teraz z kolei w sieci pojawiła się czołówka programu. Jak prezentują się w niej rolnicy? Kto wypadł najlepiej? Zobaczcie poniżej!

Nowa czołówka programu "Rolnik szuka żony 6"

W programie jak zawsze zobaczymy pięciu rolników, którzy marzą o tym, aby poznać wymarzoną partnerkę. Jak na razie największą popularnością cieszy się Seweryn. Jego smutna historia urzekła telewidzów, a przede wszystkim kobiety. Okazuje się, że to właśnie on otrzymał najwięcej listów. Czy znajdzie w programie miłość?

Zobacz także: Seweryn dostał największą liczbę listów w nowej edycji "Rolnika". Czy znalazł tą jedyną?

Oprócz Seweryna w programie zobaczymy także Sławomira, Jakuba, Waldemara i Adriana. Panowie powoli oswajają się z kamerami i z tym, że teraz znajdą się w centrum uwagi. Jednym z wyzwań było dla nich nagranie czołówki do programu. Okazuje się, że rolnicy świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Zobaczcie sami efekty ich pracy!

Jak myślicie, czy ta edycja okaże się być szczęśliwą? Czy połączy nowe pary? Przypomnijmy, że dzięki programowi "Rolnik szuka żony" powstało już kilka małżeństw, a na świecie pojawiły się nawet dzieci! Trzymamy kciuki za wszystkich nowych uczestników! Oby im też sprzyjało szczęście :) 

Marta Manowska potrafi rozmawiać z ludźmi. Czy w tej edycji uda jej się kogoś zeswatać? 

Marta Manowska na planie 6 edycji show
Facebook

Małgosia i Paweł to jedna z par, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony"

Małgosia z Rolnik szuka żony z Rysiem i Pawłem mężem
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04