Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Nie żyje uczestnik "Mam Talent", Tomasz Kabis
East News
TV-Show

Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Miał tylko 30 lat!

Nie żyje Tomasz Kabis, iluzjonista z programu "Mam Talent". Poznaj szczegóły tej smutnej sprawy

Mamy smutną wiadomość dla fanów programu "Mam Talent". Nie żyje Tomasz Kabis, iluzjonista, którego poznaliśmy w 6. edycji show TVN. Niestety, choć wydawało się, że w walce z nowotworem to on jest górą, okazało się inaczej. Tomasz Kabis zmarł 3 grudnia w wieku 30 lat, o czym zawiadomili jego najbliżsi... 

Wygrała "Mam talent" i nagle zniknęła... Jak wygląda teraz Magda Welc i co robi? Dziś kończy 19 lat!

Tomasz Kabis z "Mam Talent 6" nie żyje

Tomasz Kabis był niezwykle utalentowanym człowiekiem obdarzonym wyjątkowym poczuciem humoru. To, co prezentował na scenie "Mam Talent", zapierało dech w piersiach nie tylko widzom, ale również jurorom. Tomasz Kabis zyskał sympatię Polaków i dotarł do finału, gdzie ostatecznie nie udało mu się zwyciężyć.

Niestety, rok temu iluzjonista usłyszał druzgocącą diagnozę. Okazało się, że lekarze wykryli u niego nowotwór. Tomasz Kabis rozpoczął walkę. W lutym uczestnik "Mam Talent" był jeszcze pełen nadziei na wygraną...

Na razie czuję się super. Jeszcze trwają badania, za miesiąc będzie wiadomo, czy chemioterapia daje radę. Jeżeli tak, to potrzeby nie będą duże - po prostu mnie wyleczą. Wtedy kasę przeznaczymy na inne chore dzieci. A jeżeli byłoby ciężko, to powoli szukam różnych klinik na świecie zajmujących się walka z rakiem. Wtedy będzie potrzebne to wsparcie finansowe - zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

Niestety, wiemy już, że Tomaszowi nie udało się pokonać choroby, o czym poinformowali jego przyjaciele za pośrednictwem Facebooka. 

Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze! - czytamy na profilu firmy eventowej, z którą współpracował Tomek.

Bliskim Tomasza składamy szczere kondolencje!

Na scenie Tomek czuł się jak ryba w wodzie. Trudno było oderwać od niego wzrok!

Tomasz Kabis w programie
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jakub Herfort wygrał "Mam talent"!
TVN24
Newsy
Jakub Herfort wygrał 9. edycję "Mam talent"! Czego żałuje po programie? "Szkoda, że..." WIDEO

Jakub Herfort wygrał  9. edycję programu „Mam talent”.  Przypomnijmy, że pewna zwycięstwa Jakuba była  Małgorzata Foremniak - "Ty dla mnie jesteś zjawiskiem pod wieloma względami. Jesteś takim wielkim, wielkim grzejącym sercem. Spinaj te swoje pośladki, bo możesz wygrać" - mówiła przed finałem. Wokalista gościł w studiu TVN24 i opowiedział o swoich wrażeniach po wygranej.  Szkoda, że kończy się pewien etap. Mam nadzieję, że nie urwie się kontakt z tymi niesamowitymi ludźmi - powiedział Herfort dla TVN24. Jakie chwile wspomina jako najbardziej emocjonujące? Zobacz koniecznie wideo, żeby się dowiedzieć!   Zobacz też:  Chylińska schudła jeszcze bardziej? Sukienka w finale "Mam talent" odsłoniła jej żebra i obojczyki!​   Jakub Hefort wygrał "Mam talent".   Jak będzie wspominał program?

Klaudia Kulawik z Mam talent. Jak teraz wygląda?
East News
Newsy
Klaudia Kulawik 13 lat temu zajęła drugie miejsce w "Mam talent". Jak dziś wygląda?

Pamiętacie Klaudię Kulawik , która 13 lat temu omal nie wygrała show TVN "Mam talent"? Klaudia była słodką dziewczynką z wielkim głosem, który zapadł w pamięć szczególnie Agnieszce Chylińskiej. Klaudia zaśpiewała wówczas "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena. Jej głos w połączeniu ze świeżością zapewnił jej ostatecznie drugie miejsce. Zobacz także:  Sylwia z "Love Island" pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła? Wszyscy wróżyli Klaudii wielką karierę. Jak się zmieniła? Co z jej karierą muzyczną? Sprawdźcie poniżej!

Kony w Dzień Dobry TVN
ONS/TVN
Newsy
Simon Cowell miażdży występ Polaka: To był kawał g***na
Dlaczego Polak wyleciał z brytyjskiego "Mam talent!" tuż przed finałem?

Konrad "Kony" Czarkowski kilka tygodni temu pojawił się w brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Jego pierwszy występ powalił jurorów na kolania i sprawił, że niemalże wszyscy płakali ze śmiechu. Wykonawcy udało się bez problemu dostać do kolejnego etapu show i znalazł się w gronie najlepszych uczestników. Niestety w kolejnym etapie nie spotkał się już z tak pozytywnym odbiorem wśród jury, które zdecydowało się przerwać jego występ i podziękować mu za udział w show. Przypomnijmy: Polak skarży się na jurorów "Mam talent". Miał nadzieję, że wygra Kony jest już w Polsce i zdecydował się opowiedzieć przed kamerami "Dzień dobry TVN" o swojej przygodzie z brytyjskim formatem. Nadal nie może pogodzić się z tym,  że jury nie dało mu szansy na finał, chociaż na pierwszym castingu byli nim zachwyceni. Jego zdaniem chodziło tylko o podniesienie oglądalności, dlatego m.in. Simon Cowell nie szczędził mu złośliwości.   Brytyjczycy mają rozdwojenie jaźni albo problemy emocjonalne z powodu pogody. Jeżeli na początku jurorzy reagują w telewizji "Och super Konrad. Jesteś z Polski, witamy cię w naszym kraju" , a później na półfinale wciskają cztery razy iks i nie pozwolili mi nawet skończyć, to coś jest nie tak. Czemu jestem w półfinale, jeżeli oni mówią, że to jest... No Simon Cowell powiedział, że jest to "kawał gówna" . Byłem w szoku, jeżeli chodzi o realizację. Być może było to spowodowane spadającą oglądalnością brytyjskiej telewizji, chcieli podbić na polskim występie oglądalność, wciskając te X. - żali się   Dodaje również, że miał trochę inny pomysł na występ i nie jest z niego zadowolony, ale produkcja zdecydowała, że dobrze będzie jeśli pokaże na scenie roznegliżowaną Madonnę, bo to spodoba się widzom. To również w tym widzi przyczynę swojej porażki na Wyspach, ale jak sam później dodaje -...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner