Nie żyje uczestnik "Mam Talent", Tomasz Kabis
East News

Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Miał tylko 30 lat!

Nie żyje uczestnik "Mam Talent", Tomasz Kabis
East News

Mamy smutną wiadomość dla fanów programu "Mam Talent". Nie żyje Tomasz Kabis, iluzjonista, którego poznaliśmy w 6. edycji show TVN. Niestety, choć wydawało się, że w walce z nowotworem to on jest górą, okazało się inaczej. Tomasz Kabis zmarł 3 grudnia w wieku 30 lat, o czym zawiadomili jego najbliżsi... 

Tomasz Kabis z "Mam Talent 6" nie żyje

Tomasz Kabis był niezwykle utalentowanym człowiekiem obdarzonym wyjątkowym poczuciem humoru. To, co prezentował na scenie "Mam Talent", zapierało dech w piersiach nie tylko widzom, ale również jurorom. Tomasz Kabis zyskał sympatię Polaków i dotarł do finału, gdzie ostatecznie nie udało mu się zwyciężyć.

Niestety, rok temu iluzjonista usłyszał druzgocącą diagnozę. Okazało się, że lekarze wykryli u niego nowotwór. Tomasz Kabis rozpoczął walkę. W lutym uczestnik "Mam Talent" był jeszcze pełen nadziei na wygraną...

Na razie czuję się super. Jeszcze trwają badania, za miesiąc będzie wiadomo, czy chemioterapia daje radę. Jeżeli tak, to potrzeby nie będą duże - po prostu mnie wyleczą. Wtedy kasę przeznaczymy na inne chore dzieci. A jeżeli byłoby ciężko, to powoli szukam różnych klinik na świecie zajmujących się walka z rakiem. Wtedy będzie potrzebne to wsparcie finansowe - zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

Niestety, wiemy już, że Tomaszowi nie udało się pokonać choroby, o czym poinformowali jego przyjaciele za pośrednictwem Facebooka. 

Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze! - czytamy na profilu firmy eventowej, z którą współpracował Tomek.

Bliskim Tomasza składamy szczere kondolencje!

Na scenie Tomek czuł się jak ryba w wodzie. Trudno było oderwać od niego wzrok!

Tomasz Kabis w programie
East News

 

Więcej na temat Mam Talent
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50