Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
TV-Show

Znakomita metamorfoza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto wcielił się w Taylor Swift? WIDEO

Znakomita metamorfoza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto wcielił się w Taylor Swift? WIDEO

W sobotnim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczmy na scenie m.in. Taylor Swift, w którą wcieli się Natalia Szroeder! Wokalistka jak zawsze dała z siebie wszystko. Na jej występ czekają setki tysięcy fanów w Polsce, ale i na świecie. W końcu to jej metamorfozą sprzed dwóch tygodni zachwycała się cała Europa.

A kogo jeszcze zobaczymy w przyszłym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Michał Kwiatkowski wcieli się w Justynę Steczkowską, Kasia Glinkę w Hannę Banaszak, a Zofia Zborowska w Christinę Aguilerę. Na kogo czekacie najbardziej?

Zobaczcie, jak wypadła Natalia jako Taylor Swift!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w sobotę o 22.05.

 

Natalia Szroeder jako Taylor Swift

Natalia Szroeder jako Taylor Swift w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
mat. prasowe

Podobna do amerykańskiej wokalistki?

Taylor Swift na pokazie Victoria's Secret 2014
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Finaliści TTBZ w utworze Abby
screen
Newsy
Cztery genialne metamorfozy na scenie TTBZ. Finaliści jako Abba
Ten występ zobaczymy w ostatnim odcinku

Jedno z najpopularniejszych show w Polsce "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" właśnie dobiega końca. W programie wzięło udział osiem gwiazd, ale tylko cztery z nich, które zdobyły największą liczbę punktów po zsumowaniu punktacji ze wszystkich odcinków, weszły do wielkiego finału. Już w sobotę na widzów czekają wielkie emocje i jak co tydzień ciekawe metamorfozy. Zobacz: Metamorfozy w TTBZ. Do wielkiego finału awansowały tylko cztery gwiazdy Do wielkiego finału awansowała   Joanna Liszowska , Basia Melzer , Marcin Przybylski   i Marek Kaliszuk .   Nie wiadomo jeszcze w kogo tym razem wcielą się gwiazdy, ale jedno jest pewne - po raz kolejny zaskoczą widzów. Finaliści przygotowali również dla fanów programu specjalną niespodziankę i przebiorą się za wokalistów z zespołu Abba, a także wykonają jeden z ich największych przebojów, "Dancing Queen".  Zobaczcie przedsmak tego występu: Półfinał Twoja twarz brzmi znajomo:

Basia Melzer jako Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Kolejna efektowna metamorfoza w TTBZ. Kto dał czadu jako Chylińska? [WIDEO]
"Reaktywacja" O.N.A w popularnym show

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo zanotował w październiku przymusową przerwę i z uwagi na sportowe transmisje Polsatu, show pauzowało przez dwa tygodnie. W ostatni weekend wielbiciele formatu mogli jednak cieszyć się z jego powrotu na antenę. Przypomnijmy: Powrót "TTBZ" po przerwie. Niezwykłe metamorfozy gwiazd w piątym odcinku W sobotę kolejny odcinek show i tradycyjnie już nie zabraknie w nim efektownych przemian uczestników. My mamy dla was przedpremierowy fragment występu Basi Melzer , która wcieliła się w Agnieszkę Chylińską i zmierzyła się z repertuarem legendarnej grupy O.N.A. Trzeba przyznać, że charakteryzatorzy stanęli na wysokości zadania, a sama wokalistka z mistrzowską precyzją naśladuje głos gwiazdy. Jak oceniacie występ Basi? Dała radę jako Chylińska? Zobacz: Bohosiewicz pojechała na egzotyczne wakacje. Odpoczywa po TTBZ Metamorfozy gwiazd z ostatniego odcinka TTBZ:

Katarzyna Glinka
East News
Newsy
Katarzyna Glinka jako Violetta Villas w TTBZ! Lepsza od Agnieszki Włodarczyk? WIDEO
W czwartej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Katarzyna Glinka wcieli się w postać divy Violetty Villas.

Katarzyna Glinka w czwartej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w pierwszym odcinku show wcieli się w Violettę Villas . Aktorka zaprezentowała swoje umiejętności przeobrażenia się w divę na konferencji ramówkowej Polsatu 2015 i zaśpiewała "Oczy czornyje" . Zobaczcie sami, jak wypadła!   I porównajcie czy zrobiła to lepiej od Agnieszki Włodarczyk , która w pierwszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" również wcieliła się w Violettę Villas, ale wykonała piosenkę "List do matki".      

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner