Najlepsze metamorofzy w 9. edycji TTBZ
mat. prasowe
1/11
Najlepsze metamorofzy w 9. edycji TTBZ
mat. prasowe

 

Z okazji zbliżającego się wielkiego finału programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (już 19 maja w sobotę po 22. w Polsacie) przygotowaliśmy dla Was subiektywny ranking 10 najlepszych występów w tej edycji! Ale wzięliśmy także pod uwagę zainteresowanie daną metamorfozą i popularnością na YouTubie.  

 

W ten oto sposób wyłoniliśmy najlepszą "10"! Jeśli macie inne typy - piszcie w komentarzach lub zagłosujcie na swojego faworyta w sondzie!

 

Zobacz: Kto wygra "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zagłosuj na swojego faworyta! PLEBISCYT

 

 

2/11
Filip Lato jako James Blunt
mat. prasowe

 

Miejsce 10 - Filip Lato jako James Blunt

 

Już w 1. odcinku 9. serii Filip Lato postawił poprzeczkę bardzo wysoko, wcielając się w rolę Jamesa Blunta. Był bardzo wiarygodny! A głos naśladował idealnie - wow!

 

 

3/11
Filip Lato jako Michał Wiśniewski Ich Troje
Polsat

 

Miejsce 9 - Filip Lato jako Michał Wiśniewski

Tak, Filip dał radę również jako Michał! I to bardzo :) Kiedy zaczął śpiewać, fani lidera Ich Troje nie dowierzali, że to nie Michał! Za ten występ Lato zdobył 30 pkt i uplasował się na 2. miejscu.

 

 

4/11
Izabella Miko jako Bjork

 

Miejsce 8 - Iza Miko jako Bjork!

 

Iza wygrała odcinek raz i to dzięki jako Bjork! Walewska po raz pierwszy wówczas tak mocno pochwaliła wokal aktorki. Rzeczywiście - Miko brzmiała jak Bjork! Brawo :)

 

 

5/11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Krzysztof Szczepaniak jako Andrzej Rosiewicz
Mat. prasowe

 

Miejsce 7 - Krzysztof Szczepaniak jako Andrzej Rosiewicz

 

Laureatem trzeciego odcinka 9. edycji został Krzysiek, który wprost idealnie naśladował Andrzeja Rosiewicza. Ten rytm, re ruchy... Coś niebywałego!

 

 

6/11
Ruda Red Lips jako Beth Ditto Gossip
Polsat

 

Miejsce 6 - Ruda Red Lips jako Beth Ditto

 

Beth Ditto była ogromnym wyzwaniem dla Joasi Lazer z Red Lips! Ale Ruda świetnie poradziła sobie z tą postacią. Na tyle dobrze, że wygrała cały odcinek. Ale nie dziwimy się - głos był niemal identyczny jak u liderki "The Gossip"!

 

 

7/11
Anna Guzik jako Hanna Banaszak
mat. prasowe

 

Miejsce 5 - Anna Guzik jako Hanna Banaszak

 

Ciary! Tak jednym słowem można podsumować występ Ani Guzik w roli Hanny Banaszak. "Pogoda Ducha" w wykonaniu gwiazdy "Na wspólnej" sprawiła, że sięgnęła ona po zwycięstwo w 6. odcinku, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Wcale się nie dziwimy.

 

 

8/11
Janek Traczyk jako Sława Przybylska

 

Miejsce 4 - Janek Traczyk jako Sława Przybylska

 

Choć Janek nie wygrał żadnego odcinka, w ogólnym rankingu zdobył... 1 miejsce. Sporo punktów przyniósł mu występ w roli Sławy Przybylskiej. Było bardzo, ale to bardzo wzruszająco!

 

 

9/11
Anna Guzik jako Sławomir
mat. prasowe

 

Miejsce 3 - Anna Guzik jako Sławomir

 

Nie był to najwyżej oceniony występ Anny Guzik, ale prawie milion wyświetleń na YouTubie mówi samo za siebie! Metamorfozę Ani docenił nawet sam Sławomir, który pojawił się w studiu i wychwalił aktorkę! 

 

 

10/11
Natalia Krakowiak jako Sylwia Grzeszczak
Polsat

 

Miejsce 2 - Natalia Krakowiak jako Sylwia Grzeszczak

 

Nie wiemy jak to możliwe, że Natalia nie wygrała wtedy odcinka, ale dla nas była fenomenalna! Jak tylko otrzymaliśmy fragment występu Natalii i go odtworzyliśmy, wszyscy w redakcji Party.pl mieli wrażenie, że śpiewa to sama Sylwia. WOW WOW WOW!

 

 

11/11
Filip Lato jako Czesław Niemen w TTBZ
Fot. M. Zawada

 

Miejsce 1 - Filip Lato jako Czesław Niemen 

 

Filip otworzył nasze zestawienie i oczywiście je zamyka. Jurorzy po tym występie nie byli w stanie powiedzieć ani słowa, my też nie. To znaczy jesteśmy - Filip, mistrzu, musisz wygrać ten program!

 

 

Ale czy tak się stanie - przekonamy się już 19 maja podczas finału 9. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! 

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo