Hubert Urbański - Milionerzy

"Milionerzy": Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz truje ludzi

Hubert Urbański - Milionerzy

"Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz daje tanie złudzenie szczęścia i truje ludzi." To jedno z najtrudniejszych pytań z 245. odcinka 5. sezonu programu "Milionerzy". Czy uczestniczka odpowiedziała prawidłowo i wygrała gwarantowane 40 tysięcy złotych?

Poznajcie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów".

Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz daje tanie złudzenie szczęścia i truje ludzi. Pytanie za 40 tys. złotych

W pokazywanym dziś w TVN 245. odcinku programu "Milionerzy" swoją grę kontynuowała Izabela Jeżowska. Duże wątpliwości pojawiły się przy pytaniu za 40 tysięcy złotych "Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz daje tanie złudzenie szczęścia i truje ludzi." Uczestniczka przyznała, że nie zna się na używkach, jednak ma pewien typ.

Po długim zastanowieniu poprosiła o pomoc publiczność, która zdecydowanie wskazała odpowiedź B. Pani Izabela zaufała widowni i obstawiła prawidłową odpowiedź.

Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz daje tanie złudzenie szczęścia i truje ludzi:

A: amfetamina

B: mefedron

C: marihuana

D: heroina

Prawidłowa odpowiedź: B - mefedron.

Francuski ordinateur to? Pytanie za 75 tys. złotych

Na następne pytanie za 75 000 złotych uczestniczka odpowiedziała niemal od razu. Mimo iż nie znała języka francuskiego, płynnie włada włoskim, w którym istnieje bardzo podobne słowo. Wskazała więc na wariant D: porządek. Była niemal pewna swojej odpowiedzi, jednak ta... okazała się niepoprawna!

Francuski ordinateur to?

A: główny lekarz

B: komputer

C: prostak i cham

D: porządek

Prawidłowa odpowiedź: B - komputer.

Zobacz także: "Milionerzy": Co nie jest sokiem trawiennym?

To najciekawsze pytania i odpowiedzi z 245. odcinka programu "Milionerzy", emitowanego 15 kwietnia 2020 roku. Odpowiedzielibyście na pytanie "Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz daje tanie złudzenie szczęścia i truje ludzi"

Odcinki 5. sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN. Na stronie Party.pl codziennie znajdziecie relacje z powtarzanych odcinków "Milionerów" zawierającą najciekawsze pytania i prawidłowe odpowiedzi.

Więcej na temat milionerzy Milionerzy
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04