Hubert Urbański w programie "Milionerzy"
Kamil PIKLIKIEWICZ

"Milionerzy": Padło pytanie za pół miliona o muzykę Krzysztofa Komedy. Znałbyś odpowiedź?

Hubert Urbański w programie "Milionerzy"
Kamil PIKLIKIEWICZ

W "Milionerach" kolejna osoba stanęła przed szansą wygrania miliona! W 342. odcinku teleturnieju Hanna z Poznania bezbłędnie udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania i szybko doszła do kwoty pół miliona złotych. Niestety tu zaczęły się wątpliwości, a stawka była ogromna. Ostatecznie kobieta zrezygnowała i zdecydowała się pozostać przy kwocie gwarantowanej. Jakie pytanie padło za pół miliona? Znasz odpowiedź?

Pytanie za pół miliona w "Milionerach"!

Uczestniczka doskonale radziła sobie z odpowiedziami, a kiedy doszła do pytania za pół miliona złotych okazało się, że przydatna będzie wiedza z zakresu polskiego i światowego kina. Kiedy padło pytanie o muzykę Krzysztofa Komedy do kultowych filmów, kobieta nie ukrywała, że będzie musiała strzelać. A pytanie brzmiało:

Krzysztof Komeda skomponował muzykę do wszystkich tych filmów, ale jeden z nich wyreżyserował kto inny niż pozostałe. Który? 

A: "Nóż w wodzie"

B: "Matnia"

C: "Niewinni czarodzieje"

D: "Dziecko Rosemery"

Najpierw jednak mogła wykorzystać ostatnie koło ratunkowe czyli "telefon do przyjaciela", ale nie podjęła tej próby i opuściła grę z 250 tys. zł. Oczywiście na koniec uczestniczka zdradziła, którą odpowiedź chciała wybrać i postawiła na D. "Dziecko Rosemery". Niestety to nie była prawidłowa odpowiedź i wtedy kobieta mogła odetchnąć z ulgą, że udało jej się wygrać ćwierć miliona. Poprawna odpowiedź to oczywiście C. "Niewinni czarodzieje".

Zobacz także: "Milionerzy": W najbliższym odcinku padnie pytanie za milion! Uczestnik doszedł do niego jak burza

Hubert Urbański w programie Milionerzy
x-news

 

 

Więcej na temat Milionerzy
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59