Milionerzy - Hubert Urbański na planie show Milionerzy - Hubert Urbański na planie show Milionerzy - Hubert Urbański na planie show Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion? Hubert Urbański
Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN/x-news
1/5
Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN/x-news

Powstanie kolejna edycja "Milionerów"? Czy program prowadzony przez Huberta Urbańskiego zniknie z anteny TVN? Stacja podjęła już decyzję! Teleturniej wrócił na antenę na początku 2017 roku i stał się prawdziwym hitem. Program "Milionerzy" przyciągał miliony widzów przed telewizory i wywoływał wielkie emocje wśród fanów, zwłaszcza kiedy uczestnicy musieli odpowiadać na dość zaskakujące pytania. Pamiętacie, jak padło pytanie o Jarosława Kaczyńskiego czy... pokemony?

Wraz z końcem jesiennej ramówki TVN wszyscy zastanawiają się, czy w 2018 roku "Milionerzy" wrócą na antenę? My już wiemy! Zobaczcie, co powiedział zastępca dyrektora programowego TVN! 

Zobacz także: Wygrałbyś milion w "Milionerach"? Oto 12 pytań, które padły w programie! A pytanie za milion... Znasz odpowiedź? QUIZ

2/5
Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN/x-news

Mamy dobrą wiadomość dla fanów "Milionerów"! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, program prowadzony przez Huberta Urbańskiego wróci na antenę TVN wiosną 2018 roku!

Nie ma też co robić tajemnicy z tego, że rozmawiamy z producentem o kontynuacji „Milionerów” w wiosennej ramówce. Wyniki są co najmniej zadowalające- w rozmowie z portalem przyznał Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. 

Zobacz także: „Ludzie są w takim stresie, że nie pamiętają nawet imienia córki”. TYLKO U NAS! Hubert Urbański o kulisach programu Milionerzy!

3/5
Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN

Według doniesień portalu stacja TVN rozpoczęła już poszukiwania uczestników, którzy będą mieli szansę zawalczyć o wygraną w "Milionerach" wiosną 2018 roku. 

Zobacz także: Trening mózgu – cztery sposoby na lepszą pamięć

4/5
Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe

Będziecie oglądać kolejną edycję "Milionerów"? My z pewnością! 

5/5
Hubert Urbański
ONS
Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy