Mikołaj Krawczyk w niebieskim fartuchu Mikołaj Krawczyk w Celebrity Salon Mikołaj Krawczyk w chustce na ustach Mikołaj Krawczyk robi manicure Sylwia Juszczak w błękitnej bluzce
Mikołaj Krawczyk w niebieskim fartuchu
1/5
Mikołaj Krawczyk w niebieskim fartuchu

Mikołaj Krawczyk wziął udział w programie "Celebrity salon"! W nowym odcinku aktor zmierzy się z trudnym zadaniem. Będzie musiał wykonać pedicure.  O co chodzi w tym show? W programie celebryci po raz pierwszy znajdą się po drugiej stronie łóżka zabiegowego i przekonają się jak trudna bywa praca w salonie beauty, jak wiele wymaga umiejętności i cierpliwości dla oczekiwań klientów. Na gwiazdy, które najlepiej poradzą sobie z tym wyzwaniem w danym odcinku, czekają nagrody specjalne. Oprócz Mikołaja Krawczyka udział wezmą też Leszek Stanek, Michał Kwiatkowski, Ewa Pacuła, Urszula Dębska oraz Sylwia Juszczak - nowa partnerka Krawczyka.

W drugim odcinku programu, który wyemitowany zostanie 28 kwietnia, uczestnicy odwiedzą Centrum Szkoleniowe Miralex. Najbliższy odcinek „Celebrity salon” już w najbliższy czwartek, na kanale Polsat Cafe, o godzinie 21.00.

 

Zobacz: Rusza nowy program z gwiazdami! Zobacz zwiastun "Celebrity Salon"

 

 

2/5
Mikołaj Krawczyk w Celebrity Salon
3/5
Mikołaj Krawczyk w chustce na ustach
4/5
Mikołaj Krawczyk robi manicure
5/5
Sylwia Juszczak w błękitnej bluzce