Mikołaj Krawczyk wziął udział w show "Celebrity salon", w którym wraz z innymi uczestnikami uczył się w salonie kosmetycznym wykonywać zabiegi na ciało i twarz. Na planie show poznał swoją nową partnerkę Sylwię Juszczak, z którą pojawił się na konferencji prasowej programu. Spytaliśmy Mikołaja, jak odnalazł się na planie programu w tym kobiecym świecie. 

Znalazłem się w przestrzeni, która jest mi obca. Ja nie korzystam z usług kosmetyczki, chodzę tylko do fryzjera, podcinam końcówki, ale też nigdy nie farbowałem włosów. Depilacje, robienie paznokci - to wszystko jest mi obce. Pomyślałem, że to ciekawe wyzwanie, żeby zmierzyć się z materią, która jest mi obca. Zadbany mężczyzna od razu kojarzy się z metroseksualizmem. Ja jestem daleki od metroseksualizmu, nie jestem takim zadbanym mężczyzną. Używam czasem tylko kremu do rąk - powiedział Party.pl Mikołaj Krawczyk. 

Jesteście ciekawi, co jeszcze Mikołaj Krawczyk opowiedział o programie "Celebrity salon"? Zobaczcie nasze wideo! Emisja programu w każdą niedzielę o 16.00 na Polsat Cafe.

 

ZOBACZ: Będzie nowy hit? Gwiazdy na premierze "Celebrity Salon": Krawczyk, Pacuła, Juszczak i inni. ZDJĘCIA

 

Mikołaj Krawczyk na konferencji „Celebrity Salon"

Mikołaj Krawczyk
ONS

Mikołaj na planie "Celebrity salon"

Mikołaj Krawczyk w chustce na ustach