Michał Mikołajczak
x-news
1/6
Michał Mikołajczak
x-news

Michał Mikołajczak wygrał trzecią edycję programu "Agent"!

 

Michał Mikoajczak bardzo poważnie  podszedł do 3. edycji programu "Agent Gwiazdy". Przeczytał książki obejrzał kilka edycji holenderskiej i amerykańskiej wersji programu. Jak zatem grał, że wygrał?

 

- Ja byłem dość dobrze przygotowanym uczestnikiem, Amerykanie dobrze opisali show Agent i jak grać, więc przeczytałem na ten temat trochę. Są rożne strategie gry. Jak na przykład: „follow the money”. Czyli śledzi się gdzie są pieniądze. Bo Agent przeszkadza w tym, żeby jak najmniej grupa uzbierała pieniędzy. Dlatego lepiej śledzić ile kto dorzucił do puli. Można przewidzieć ze stu procentową pewnością kto jest agentem. Pod warunkiem, że agent wykonuje swoje zadanie.

- Druga strategia, to ta, którą wykonała Daria Ładocha, czyli zrzucić podejrzenie na siebie.

- Ale ja już na lotnisku, coś wiedziałem i zauważalnym, dlatego schowałem wszystkie strategie do kiszenie i tylko się w czasie trwania programu zacząłem upewniać i upewniać. Robiłem z siebie błazna w programie – podsumował swoje uczestnictwo Michał Mikołajczak, który program wygrał!

 

Sprawdźcie: Ilona Ostrowska jest AGENTEM! Jak przeszkadzała grupie? Co o niej wiemy?

 

Kim jest Michał Mikołajczak?

To 32-letni aktor (urodził się 19 sierpnia 1986 roku w Czaplinku) , znany przede wszystkim z roli czarnego charakteru - Darka z "Na Wspólnej". W 2017 roku dołączył do obsady "Pierwszej miłości", gdzie gra Piotra, przyjaciela Krystiana Domańskiego (Patryk Pniewski). 

Co jeszcze wiemy o aktorze?

Przeczytaj na kolejnej stronie.

 

Zobacz także: Opozda rozstała się z Kuroczko! Teraz spotyka się z gwiazdorem "Pierwszej miłości" i "Na Wspólnej"!

 

2/6
Michał Mikołajczak, Prawo Aagaty
East News

Michał Mikołajczak zdobył popularność dzięki serialowi "Prawo Agaty", gdzie zagrał u boku Agnieszki Dygant. Mikołajczak wcielił się w nim w rolę młodego, przystojnego adepta adwokatury - Bartosza Janowskiego, który był asystentem Agaty, Doroty i Marka.

Zdobył wtedy wielu fanów i był synonimem dobrze wyglądającego z modną fryzurą młodego amanta. 

 

Michał Mikołajczak w 2011 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Od tego czasu gra z powodzeniem i w serialach i w filmach, a także w teatrze. Na deskach teatru debiutował w 2009 roku w Teatrze Rozmaitości w Warszawie w spektaklu „Teoremat Piera Paolo Pasoliniego”. Od tego czasu grał na deskach Krakowskiego Teatru Scena STU, a od 2012 roku jest aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie. 

Mikołajczak dał się poznać również jako aktor filmowy. Do tej pory mogliśmy oglądać go w takich produkcjach jak „Światło”, „Miasto 44” oraz „Napis”.

3/6
Michał Mikołajczak kim jest?
Instagram

Okazuje się, że Michał od kilku lat prowadzi własną firmę i jest świetnym przedsiębiorcą. Co robi oprócz bycia aktorem?

- Z czegoś trzeba żyć (śmiech). Mam dwa sklepy internetowe. Sprzedaję akcesoria do telefonów komórkowych.

 

Dlaczego to robi?


To się zmienia, ale aktualnie biznes jest dodatkiem do aktorstwa. Natomiast mnie fascynuje tworzenie projektów od początku, wprawianie czegoś teoretycznego w ruch. Biznes traktuję jak akt tworzenia, strategię, taktykę. To bardzo ciekawe, jak najpierw coś rysuje się na pustej kartce, a później obserwuje, jak ten projekt ewoluuje, działa. Biznes daje mi pewnego rodzaju polaryzację, jest odskocznią. Mogę na chwilę uciec od sceny - powiedział w jednym z wywiadów aktor. 

4/6
Michał Mikołajczak kim jest?
Instagram

A życie prywatne?

Niedawno mówiło się, że aktor spotyka się z Joanną Opozdą. Jednak aktorka z którą Mikołajczak gra w "Pierwszej miłości" szybko zdementowała tę plotkę. Stwierdziła, że Michała spotkała prywatnie ze dwa razy w życiu i wszystkie doniesienia na temat ich temat nie są prawdą.

Aktor za każdym razem kiedy jest pytany, czy ma dziewczynę odpowiada, że nie zdradzi tego. Mówi tylko, że ma życie prywatne, którego nie ujawnia światu.

My jednak wiemy, że... jest singlem.

5/6
Michał Mikołajczak kim jest?
Instagram

Zawsze miał smykałkę do biznesu, być może dlatego wygrał Agenta?

W gimnazjum założył internetowy serwis muzyczny i zarabiał na reklamach. 

Co myśli robić za kilka lat?

Zobaczymy, jak potoczy się moja „kariera”. Może pojadę do Australii i będę prowadził  farmę. Albo założę tam kopalnię. Podobno to dochodowy biznes. To piękny, nieodkryty kraj! Tam jest cudowny klimat, słońce, zero zimy. To, że postawię sobie tam kiedyś daczę, zostało już postanowione - powiedział jakiś czas temu aktor.

 

6/6
Michał Mikołajczak kim jest?
Instagram

Michał Mikołajczak lubi grać w piłkę nożną. W jego rodzinie nie ma tradycji artystycznych.

- W bliższej i dalszej rodzinie nie mam ani jednego aktora ani też żadnego innego artysty. Moi rodzice są nauczycielami, mama polonistką, a ojciec uczy historii - przyznał aktor.

- Gdy kończyłem liceum i przyszedł czas na wybór studiów, postanowiłem spróbować i pojechałem na egzaminy do szkoły teatralnej. Nie przykładałem jednak do tego dużej wagi, gdybym się nie dostał, to generalnie nic by się nie stało. Ale okazało się, że zdałem. Może to właśnie ten luz mi pomógł.

- Ja aktorstwo zawsze traktowałem jako hobby i nigdy nie myślałem o tym, żeby wiązać z tym swoją zawodową przyszłość. Zresztą, do tej pory wydaje mi się, że to jest zabawa, no bo czym innym jest uprawianie tego zawodu, jak nie zabawą?