Gwiazdy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat
1/9
Gwiazdy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Glinka, która wcieliła się w Hannę Banaszak. Wszyscy jednak uczestnicy zaprezentowali dziś bardzo wysoki poziom. Gwiazdą odcinka była Justyna Steczkowska, którą naśladował Michał Kwiatkowski. Diwa była pod wrażeniem jego wykonu:

Brzuch i nos masz ładniejsze niż ja (śmiech). Cały utwór na falsecie, jesteś wielki, to jest bardzo trudne - mówiła

Kto podobał się Wam najbardziej?

2/9
Monika Dryl jako Prince w TTBZ
Polsat

Stawkę w rywalizacji o 10 tysięcy na wybrany cel charytatywny otworzyła Monika Dryl w utworze „Purple Rain” – jednego najlepszych gitarzystów na świecie - Prince’a. – Jestem załamana – mówiła Małgorzata Walewska – (…) patrząc na ten występ, już myślałam o finale i o ocenach, strasznie nam współczuję koledzy, bo jeśli zaczynamy tak wysoko, a słyszałam z garderób inne rewelacyjne próby, to ja nie wiem… - martwiła się o to, jak ocenić tak dobrze zapowiadające się wykonania Małgorzata Walewska.

3/9
Natalia Szroeder jako Taylor Swift w TTBZ
Polsat

Natalia Szroeder wylosowała Taylor Swift, której teledysk ”Shake It Off” miał ponad miliard wyświetleń.

 

 Wszystko mi się podobało, nie mam żadnych wątpliwości, że to było jedno z twoich najlepszych wykonań do tej pory – mówił DJ Adamus.

4/9
Michał Kwiatkowski jako Justyna Steczkowska w TTBZ
Polsat

Michał Kwiatkowski przeistoczył się w eteryczną divę o czterooktawowym głosie, czyli Justynę Steczkowską w słynnej piosence , od której zaczęła się kariera wokalistki „Oko za oko”.

 

Jedno jest  pewne - żartowała po występie Michała Justyna Steczkowska, która gościła programie – Brzuch i nos  masz ładniejsze niż ja. – Cały utwór na falsecie, jesteś wielki, to jest bardzo trudne – chwaliła wykonanie  Justyna.

Kasia Skrzynecka była zachwycona:

 Twój występ powinno się dawać wszystkim za przykład, że facet może zaśpiewać damskim głosem i to wokalem prawie identycznym z samą Justyną Steczkowską, bo wspaniale oddałeś kobiece brzmienie tego głosu i sposób układania dykcji, manierę, z którą tak charakterystycznie śpiewa Justyna – komplementowała Michała Kasia Skrzynecka.

5/9
Bartek Kasprzykowski jako Eugeniusz Bodo w TTBZ
materiały prasowe Polsat

Bartek Kasprzykowski stał się Eugeniuszem Bodo, jednym z największych aktorów, amantów i piosenkarzy 

polskiego, przedwojennego kina. Zaśpiewał „Sex appeal”.

 

– Z ogromną przyjemnością i satysfakcją  oglądam wszystkie twoje występy . Fragmenty twoich wykonań to są wręcz akademickie perełki. Należy je niektórym młodszym i starszym kolegom pokazywać, by zrozumieli na czym ten fach polega. To jest rozkosz patrzeć na to, co ty wyprawiasz – chwalił aktora Paweł Królikowski.

6/9
Zosia Zborowska jako Christina Aguilera w TTBZ
Polsat

Zosia Zborowska zamieniła się w Christinę Aguilerę. Wykonała „Dirty” – Wrażenia estetyczno-wzrokowe były jak najbardziej pozytywne – podsumowała Małgorzata Walewska, a Paweł Królikowski porównał występ Zosi do… gorącej surówki w hucie,

7/9
Kasia Glinka jako Hanna Banaszak w TTBZ
Polsat

Katarzyna Glinka wcieliła się w Hannę Banaszak w „Sambie przed rozstaniem”. Kasia przyznała się, że ten utwór naprawdę ją wzrusza. – Wspaniałe było to, co powiedziałaś przed wyjściem na scenę – najważniejsze są emocje. Pomyślałam sobie, że jeśli tylko uda ci się zastosować do własnych uwag - będzie wspaniale.

 

 

Było wspaniale. Jestem zachwycona. A jeśli chodzi o barwę głosu, zamykasz oczy i myślisz, że to Banaszak - Małgorzata Walewska była zachwycona transformacją aktorki.

8/9
Michał Grobelny jako Bruce Dickinson w TTBZ
Polsat

Michał Grobelny przeistoczył się w Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden. Jego wykonanie „Run To The Hills” - to naprawdę duża sztuka wydobywać z siebie tak  przedziwne dźwięki. Freddie Mercury czy Robert Plant na takiej chrypie robili po prostu niebywałe arcydzieła wokalistyki. I to przez chwile tutaj było twoim udziałem, a naszą rozkoszą – mówił Paweł Królikowski.

9/9
Krzysztof Respondek jako Paul McCartney w TTBZ
Polsat

Krzysztof Respondek stał się legendarnym muzykiem zespołu „The Beatles”, Paulem McCartneyem. Zaśpiewał „Yesterday”.

 

– Dzisiaj pokazałeś oblicze, na które czekałem – gratulował Krzysztofowi DJ Adamus.