Marta Manowska na planie 6 edycji show "Rolnik szuka żony"
Facebook

Marta Manowska poprowadzi nowe muzyczne show w TVP! Jej pensja robi wrażenie

Marta Manowska na planie 6 edycji show "Rolnik szuka żony"
Facebook

Marta Manowska idzie jak burza! Do tej pory gwiazda TVP prowadziła dwa uwielbiane przez widzów programy: "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości", ale teraz okazuje się, że Marta Manowska już wkrótce zadebiutuje w kolejnym show! Kilka tygodni temu magazyn "Flesz" poinformował, że TVP szykuje nowy program "The Voice Senior", w którym będą występować utalentowani seniorzy. Teraz "Super Express" zdradza, że program poprowadzi Marta Manowska!

Marta Manowska prowadzącą "The Voice Senior"

Według doniesień dziennika "The Voice Senior" zostanie wyemitowany jesienią. Nowe show będzie hitem? Walentyna Kozioł z "Sanatorium miłości" jest tego pewna!

My, seniorzy, mamy wiele ukrytych talentów, które niekoniecznie znają nasi bliscy. Gwiazdą i osobowością można być nawet po sześćdziesiątce i zaskoczyć innych - oceniła w rozmowie z "SE".

Dziennik informuje, że Marta Manowska za prowadzenie nowego talent show zgarnie prawdziwą fortunę. "Super Express" twierdzi, że gwiazda TVP może liczyć nawet na 500 tysięcy złotych! 

Marta jest warta takich pieniędzy - zdradza informator dziennika. 

Będziecie oglądać "The Voice Senior"? Myślicie, że kolejny program z Martą Manowską będzie hitem TVP? My jesteśmy tego pewni! 

Marta Manowska poprowadzi "The Voice Senior"

Marta Manowska skomentowała rozstanie Łukasza i Agaty z "Rolnika"
East News

Program z udziałem Marty Manowskiej będzie hitem? 

Marta Manowska w camelowym płaszczu
East News

 

Więcej na temat Marta Manowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09