Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP

Marta Manowska poprowadzi kolejny program w TVP! Odejdzie z "Rolnik szuka żony"?!

Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP

Marta Manowska idzie jak burza! Gwiazda otrzymała kolejny program w TVP! Gospodyni programów "Sanatorium miłości", "Rolnik szuka żony" oraz "The Voice Senior" poprowadzi teraz show "8 wspaniałych"! Na czym będzie polegał? Kiedy premiera? Poznajcie szczegóły!

Marta Manowska poprowadzi nowy program!

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, kto jest największą gwiazdą TVP? Oczywiście Marta Manowska, która otrzymała czwarty program (od razu uspokajamy, prezenterka nie odchodzi z "Rolnik szuka żony"). Wiosną 2020 roku w TVP ma pojawić się program "8 wspaniałych", w którym wystąpią mężczyźni w wieku 38-49 lat. Muszą być singlami, mają mieć poczucie humoru i dystans. W programie będą mogli poprawić swoją atrakcyjność wśród kobiet lub zwalczyć nieśmiałość! Zgłoszenia do programu można wysyłać do 12 stycznia 2020 roku. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl to własna produkcja Telewizji Publicznej, którą najpewniej zobaczymy już wiosną. Czy będzie hit?

Patrząc na programy prowadzone przez Martę, nie ma wątpliwości. "Rolnik..." od sześciu sezonów jest wielkim hitem TVP 1, podobnie jak "Sanatorium miłości" (druga edycja ruszy już 5 stycznia). Wielkim hitem jest również "The Voice Senior" (program ogląda średnio aż 2,8 mln widzów). Czekacie na "8 wspaniałych"?

Zobacz także: Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” 6: Marek został ojcem, Sławomir się zakochał, a Kuba obawia się nowej roli!

Martę zobaczymy w kolejnej edycji "Rolnika..." za rok!

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

"The Voice Senior" z udziałem m.in. Marty jest wielkim hitem TVP!

Marta Manowska, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska na planie The Voice Senior
Jan Bogacz / TVP

 

Więcej na temat Marta Manowska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23