Marta Manowska
Facebook

Co z nagraniami do 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska chce pokazać więcej niż zwykle

Marta Manowska
Facebook

Marta Manowska prowadzi "Rolnik szuka żony" od pierwszej edycji i to właśnie temu programowi zawdzięcza ogromną popularność. Już od września widzowie będą mogli oglądać nowe miłosne perypetie uczestników. Gwiazda poinformowała właśnie, że zaczęły się zdjęcia do  6. edycji show.

Na Instastories Manowska zdradziła, który odcinek aktualnie nagrywają. Prowadząca zapowiedziała dla swoich fanów niespodziankę. Zobaczcie, co zamierza opublikować!

Marta Manowska na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony"!

Każda edycja "Rolnika" budzi ogromne emocje. Dzięki programowi wielu uczestników znalazło swoje drugie połówki, odbyło się już kilka ślubów i urodziło kilkoro dzieci. Choć na razie znamy jedynie kandydatów do kolejnej edycji, ale już ruszyły zdjęcia, a to oznacza, że finałowa piątka jest już znana.

Marta Manowska zdradziła na Instagramie, że rusza właśnie na plan zdjęciowy "Rolnika", gdzie czeka ją czytanie listów:

Jestem przeszczęśliwa, gdyż ruszam właśnie na zdjęcia do 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Od jutra zaczynamy czytać listy. Będę Wam pokazywać co nieco z backstage'u, jak to wygląda. Tak sobie postanowiłam w tym roku. Będzie się działo! - powiedziała na Instastories Marta Manowska.

Prowadząca dodała też, że w tym roku postanowiła pokazywać zdjęcia z backstage'u programu. To świetna wiadomość dla fanów programu, ponieważ dużo wcześniej będą mogli obserwować, co wydarzy się w 6. edycji "Rolnika". 

Sądzicie, że nowa edycja będzie cieszyła się tak dużą popularnością jak poprzednie?

Zobacz takżeSzósta edycja "Rolnika" jeszcze nie ruszyła, a Manowska ma już swojego ulubieńca? Kto to taki?

Marta Manowska w camelowym płaszczu
East News

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17