Marta Manowska

Marta Manowska dodała wzruszający wpis na temat "Sanatorium miłości"! "Gdy się żegnaliśmy poleciały łzy"

Marta Manowska

Koniec turnusu w "Sanatorium miłości"! Uczestnicy show TVP po 3 tygodniach wypełnionych zabiegami, wieczornymi potańcówkami i flirtami wyjechali z uzdrowiska. W ostatnim odcinku, który nagrywany był w Ustroniu, uczestnicy wybrali się z Martą Manowską na uroczystą kolację, podczas której każdy z nich mógł powiedzieć kilka słów na temat pobytu w sanatorium, a na koniec wieczoru prowadząca show zdradziła, kto został królem i królową turnusu! Przez cały pobyt w programie uczestnicy głosowali na kuracjusza dnia, ale tym razem ich głosy zostały zsumowane i wybrano dwójkę, która cieszyła się największą sympatią innych gości uzdrowiska. Królową została Walentyna, a królem Cezary. Produkcja przygotowała dla nich niezwykłą niespodziankę! Oboje mogli wybrać dla siebie towarzysza i towarzyszkę na specjalny wyjazd tylko te dwoje. Walentyna wybrała Lesława, z którym pojedzie do Trójmiasta, a Cezary wybrał Wiesławę, którą chciał zabrać do Wrocławia. Ostatni odcinek show, który realizowany był w Ustroniu, podsumowała Marta Manowska. 

Marta Manowska o Sanatorium miłości 

Prowadząca show nie potrafiła ukryć łez, gdy żegnała się z uczestnikami programu, którzy opuszczali Ustroń. W specjalnym wpisie na Facebooku podsumowała ostatni odcinek. 

Nie chce się wierzyć, ale przyszedł czad pożegnań. To już 9 odcinek. Nie wiadomo kiedy to minęło. Podobnie jak niewiadomo kiedy minął czas, który spędziliśmy w Ustroniu. Wiem, ze był jednym. Najlepszych i ważniejszych w życiu. Dziękuje jeszcze raz każdej osobie, która tworzyła ten program. Od bohaterów po cała, wspaniała ekipę. Trudno uwierzyć, ale gdy się żegnaliśmy poleciały łzy. Wtedy chyba nie myślałam, albo myślałam, ze już się nie zobaczymy. Na szczęście tak się nie stało. Zresztą sami zobaczycie ❤️ #sanatoriummiłości

Po opuszczeniu uzdrowiska w Ustroniu płakali prawie wszyscy m.in. Cezary, Nina czy Wiesia. Jedynie Ryszard cieszył się z tego, że wyjeżdża i zdradził, że nie wziął od nikogo numeru telefonu. Pod koniec odcinka dowiedzieliśmy się również, że to jeszcze nie koniec "Sanatorium miłości". 31 marca zostanie pokazany specjalny odcinek, w którym zobaczymy podróż Walentyny oraz Lesława oraz Cezarego i Wiesławy, a do tego wszyscy uczestnicy spotkają się ze sobą po kilku tygodniach od zakończenia show. Czy związek Marka i Małgosi przetrwa?

Wpis Marty Manowskiej 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JAK MYŚLICIE KTO ZOSTANIE KRÓLEM I KRÓLOWA TURNUSU? PISZCIE W KOMENTARZACH Nie chce się wierzyć, ale przyszedł czad pożegnań. To już 9 odcinek. Nie wiadomo kiedy to minęło. Podobnie jak niewiadomo kiedy minął czas, który spędziliśmy w Ustroniu. Wiem, ze był jednym. Najlepszych i ważniejszych w życiu. Dziękuje jeszcze raz każdej osobie, która tworzyła ten program. Od bohaterów po cała, wspaniała ekipę. Trudno uwierzyć, ale gdy się żegnaliśmy poleciały łzy. Wtedy chyba nie myślałam, albo myślałam, ze już się nie zobaczymy. Na szczęście tak się nie stało. Zresztą sami zobaczycie ❤️ #sanatoriummiłości

Post udostępniony przez Marta Manowska to ja (@martamanowska)

Cezary został królem turnusu!

Sanatorium miłości
Facebook

Zobacz także: Dla fanów "Sanatorium miłości" będą dwa specjalne odcinki! Znamy szczegóły!

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09