Marta Ławska w "X-Factor"

To nie żart! Schudła 35 kilo i wróciła do "X-Factora"

Marta Ławska w "X-Factor"

Muzyczne programy typu talent show są szansą zaistnienia dla wielu jeszcze nieodkrytych zdolnych wokalistów. Nic w tym dziwnego, że jeśli komuś nie uda się przejść do odcinków na żywo, to w następnych edycjach próbuje oczarować jurorów jeszcze raz. W najbliższym odcinku "X-Factora" ponownie zobaczymy Martę Ławską.

Wokalistka z Bełchatowa w 2011 roku pojawiła się na castingu do pierwszej edycji show. Na scenie zaśpiewała przebój "You Make Me Feel Like A Natural Woman" z repertuaru Arethy Franklin. Marta zachwyciła jurorów swoim głosem i usłyszała 3 razy tak. Maja Sablewska stwierdziła, że zmieniłaby wówczas w 17-letniej dziewczynie jedynie wygląd. W domyśle chodziło z pewnością o sporą nadwagę. Ławska odpadła na etapie boot campu.

W czwartym odcinku "X-Factor 3" ponownie na scenie zobaczymy Martę. Dziewczyna przeszła olbrzymia metamorfozę. Od poprzedniego występu w show schudła 35 kilogramów. Tym razem wokalistka zaśpiewała przebój The Beatles "Let It Be". Kuba Wojewódzki w pierwszym momencie nie poznał uczestniczki i był zaskoczony faktem, że dziewczyna tak się zmieniła.

- Może Ty schudłaś i lepiej się w tym czujesz, ale Twój głos nie schudł. I niech tak zostanie! - skomentowała Tatiana.


Marta Ławska swoim silnym głosem zachwyciła wszystkich jurorów i otrzymała trzy razy "tak".

Marta Ławska w "X-Factor"


Marta Ławska w "X-Factor"


Marta Ławska w "X-Factor"

Więcej na temat X-Factor Marta Ławska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48