Jan i Małgorzata podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony 5"
Facebook

Małgorzata wciąż cierpi po rozstaniu z Janem? Jej nowy wpis na Instagramie jest bardzo niepokojący

Jan i Małgorzata podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony 5"
Facebook

Program "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Część z nich stanęła nawet na ślubnym kobiercu, jak choćby Anna i Grzegorz Bardowscy czy też Małgorzata Paweł Borysewiczowie. Niestety, kilka osób przeżyło miłosne rozczarowanie. Wśród nich znalazła się Małgorzata Płaza, którą Jan rzucił podczas finału programu "Rolnik szuka żony". Czy kobieta zdołała już o tym zapomnieć? Jej najnowszy wpis na Instagramie zdaje się temu zaprzeczać...

Małgorzata tęskni za Janem z "Rolnik szuka żony"?

Małgorzata niemal od razu zauroczyła się Janem Widulińskim. Już w pierwszych odcinkach pokazała, że jest o niego bardzo zazdrosna. Z kolei Jan początkowo adorował niemal każdą kobietę. Przypomnijmy, że w stosunku do jednej z nich - Marii - był nawet bardo odważny. Gdy pracowali razem w stodole, bez jej zgody dał jej klapsa w pupę.

Zobacz także: Marta Manowska skomentowała skandaliczne zachowanie Jana w "Rolnik szuka żony"!

Ostatecznie Jan zdecydował się kontynuować znajomość z Małgorzatą. Być może również dlatego, że pozostałe dwie uczestniczki same zrezygnowały z dalszej zabawy w programie. Choć wydawało się, że Jan i Małgorzata tworzą zgraną parę, w finale doszło do zaskakującego zdarzenia. Rolnik oświadczył bowiem, że nie jest już z Gosią. Co ciekawe, kilka chwil wcześniej kobieta mówiła swoim koleżankom, że planuje zamieszkać z ukochanym. 

Zobacz także: Dlaczego Jan zerwał z Małgosią w finale "Rolnik szuka żony"? Zobacz, co mówi Marta Manowska!

Jak Małgosia radzi sobie z rozstaniem? Ostatnio pisaliśmy, że przeszła spektakularną metamorfozę. Jednak nie do końca chyba zaznała spokoju. Jej najnowszy wpis na Instagramie może być na to dowodem. 

Panie Boże proszę spraw żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce !!! I to nie tylko chodzi o poranny trening ale ogólnie mam jakiś taki spadek energii. Najgorsze to zrozumieć, że to też jest normalne. Właściwie taki stan nam mówi, że trzeba na chwilę odpuścić, pozwolić sobie na regenerację mimo że świat dookoła nie chce nam na to pozwolić. Trzeba skupić się mocniej na sobie i przytulić. Już niedługo znowu będzie ciepło i 🌞🌞🌞 i pozytywnie - napisała Małgorzata Plaza. 

Jak myślicie, czy Małgorzata zaufa jeszcze jakiemuś mężczyźnie?

Małgorzata i Jan poznali się w programie "Rolnik szuka żony", jednak ich znajomość nie przetrwała

Jan i Małgorzata na kolacji podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony"
Facebook

Rolnik rzucił ukochaną na oczach widzów!

Jan i Małgorzata rozstali się podczas finału "Rolnik szuka żony"
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09