Małgorzata Rozenek na wakacjach Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek na prezentacji programu „Projekt Lady"
Małgorzata Rozenek na wakacjach
1/4
Małgorzata Rozenek na wakacjach

 

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program w TVN Style! Żona Radosława Majdana to zdecydowanie jedna z największych gwiazd stacji TVN. Małgosia ma już na swoim koncie udział w takich programach jak: "Projekt Lady", "W dobrym stylu", "Iron Majdan" czy "Azja Express". Teraz, jak donosi portal wirtualnemedia.pl, Rozenek zostanie gwiazdą zupełnie nowego show! Stacja rozpoczęła już poszukiwania uczestników do programu prowadzonego przez Małgosię. Nowa produkcja nazywa się: "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". O czym będzie i kiedy zobaczymy pierwszy odcinek? Odpowiedź w naszej galerii. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek przed naszą kamerą wygadała się o ciąży?! "Mam nadzieję, że nie będziemy tego puszczać"

2/4
Małgorzata Rozenek-Majdan

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, nowy program prowadzony przez Małgorzatę Rozenek będziemy mogli zobaczyć już po wakacjach. "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" trafi do jesiennej ramówki TVN Style. 

Rozenek-Majdan w swoim nowym programie będzie przeprowadzać metamorfozy kobiet dotyczące nie tylko ich zewnętrznego wizerunku, ale również tę związaną z postrzeganiem siebie w związku czy w pracy - informuje portal. 

Okazuje się, że uczestniczki nowego programu zobaczą, jak żyje Małgorzata Rozenek i będą mogły m.in. pojawiać się na konferencjach prasowych, w których bierze udział gwiazda TVN. 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona - świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe -  w rozmowie z wirtualnemedia.pl przyznaje biuro prasowe Grupy TVN. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Julia Wieniawa w tym samym kostiumie za tysiąc złotych! 

3/4
Małgorzata Rozenek

Stacja właśnie dziś, 23 lipca, rozpoczęła poszukiwania uczestniczek do programu Rozenek. 

Myślicie, że "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" będzie kolejnym hitem z udziałem gwiazdy TVN? My jesteśmy tego pewni!

Zobacz także: Rozenek i Majdan na okładce "Party"! Zarobią 5 milionów, później czas na dziecko?

4/4
Małgorzata Rozenek na prezentacji programu „Projekt Lady"
East News

Będziecie oglądać nowy program prowadzony przez Małgorzatę Rozenek? Zagłosujcie w naszej sondzie! 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek TVN