Nowy hit Polsatu "Make me over. Wielka Zmiana"!

Zupełnie nowy program na Polsacie Cafe! Urbańska, Minge i Horodyńska pokażą czym jest "Wielka zmiana"!

	Nowy hit Polsatu "Make me over. Wielka Zmiana"!

„Make me over. Wielka zmiana” to jeden z najciekawszych programów urodowo-modowych w Europie – w Hiszpanii bije rekordy oglądalności. Teraz polscy widzowie będą mogli zobaczyć spektakularne metamorfozy. Polska edycja show zadebiutuje na antenie Polsat Cafe już 25 kwietnia o godz. 21:00. Prowadzącą program będzie Natasza Urbańska.

 

Więcej: Widzieliście pantofle Joanny Horodyńskiej? Te odjechane buty od Prady to najgorętsza para sezonu

 

Zjawiskowa, ale przede wszystkim udana metamorfoza to coś o czym marzy niemal każdy z nas. Na co dzień, pochłonięci bieżącymi sprawami, nie mamy zbyt dużo czasu aby zadbać o własny wygląd. Skutek jest taki, że rano, często w pośpiechu zakładamy ciuchy, które akurat wpadły nam w ręce. W telewizji możemy zobaczyć wiele programów dotyczących metamorfoz, jednak totalna zmiana wyglądu nadal dla wielu z nas jest bardzo trudna do przeprowadzenia samodzielnie.

 

„Make me over. Wielka Zmiana”

„Make me over. Wielka Zmiana” wprowadza to zagadnienie na zupełnie nowy poziom. To program, w którym uczestnicy będą mieli tylko 60 sekund aby przekonać jurorów, że to właśnie oni powinni być zakwalifikowani do Wielkiej Zmiany. W jury zasiądą: stylistka Joanna Horodyńska, projektantka Ewa Minge, coach Marcin Mańka. Te osoby, które im się spodobają trafią… w ich ręce. Jednak to uczestnik wybierze spośród jurorów osobę, która przeprowadzi jego metamorfozę. Po raz pierwszy więc, to jurorzy będą walczyć między sobą o możliwość wykazania się talentem i pomysłowością. W każdym odcinku zobaczymy dwie spektakularne przemiany i niebywałe emocje towarzyszące tej niecodziennej rywalizacji. Rozmowy z uczestniczkami zza kulis będzie rozmawiała najsłynniejsza polska youtuberka Mamiko.

 

Zobacz: Joanna Hordyńska właśnie kupiła buty od projektanta, które są jak zdekonstruowane pantofle Kopciuszka

 

Pierwszy odcinek „Make me over. Wielka Zmiana” zobaczymy w Polsat Cafe już 25 kwietnia. o godz. 21:00.

Zobacz zwiastun:

 

 

Nowy hit Polsatu "Make me over. Wielka Zmiana"!

 

Nowy hit Polsatu "Make me over. Wielka Zmiana"!

 

	Nowy hit Polsatu "Make me over. Wielka Zmiana"!

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22