Paulina Mikuła z "Mówiąc Inaczej", Maciej Dąbrowski z "Z Dupy", Maffashion Julia Kuszyńska, "AdBuster" Mark Hoffman w programie Ugotowani
x-news.pl

Ostatnio były popularne gwiazdy z sieci. Kto tym razem zagości w "Ugotowanych"?

Paulina Mikuła z "Mówiąc Inaczej", Maciej Dąbrowski z "Z Dupy", Maffashion Julia Kuszyńska, "AdBuster" Mark Hoffman w programie Ugotowani
x-news.pl

Tym razem w "Ugotowanych" pojawią się Majka Jeżowska, Paweł Stasiak, Wanda Kwietniewska i Andrzej Supron. Ikony lat '80 zaprezentują nie tylko swoje domy, ale też przepyszne dania, które przygotują własnoręcznie.

Goście specjalni w "Ugotowanych"

Jako pierwsza do kulinarnego pojedynku stanie Wanda Kwietniewska, czyli szefowa najlepszej bandy w kraju! Początkowo związana z zespołem Lombard, później z własną już grupą Wanda i Banda. To w latach ‘80 powstały nucone do dziś hity, takie jak „Nie będę Julią” czy „Hi Fi”. 

Kolejni odważni i pełni wiary w swoje kulinarne umiejętności to: Paweł Stasiak, czyli trzon zespołu Papa D, znanego wcześniej jako Papa Dance. 

Majka Jeżowska, kolorowa, wyjątkowa i znana z nietuzinkowych kreacji piosenkarka, którą kochają wszystkie dzieci, a jej przeboje śpiewane są od kilku pokoleń! 

Andrzej Supron – mistrz i wielki autorytet wśród zapaśników! Zdobywca wielu tytułów, w tym Mistrza Świata i Europy oraz Wicemistrza Olimpijskiego z 1980 roku!

Odcinek z gwiazdami zostanie wyemitowany 29 listopada o godzinie 18.

 

Zobacz: Majka Jeżowska przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej. Wygląda na 55 lat?​

Majka Jeżowska, Andrzej Supron, Wanda Kwietniewska i Paweł Stasiak w "Ugotowanych" 

Andrzej Supron w białej koszuli

Ikony lat '80 w "Ugotowanych"

Majka Jeżowska w czerwonej sukience

Wanda Kwietniewska na planie "Ugotowanych"

Wanda Kwietniewska gotuje

 

Więcej na temat Ugotowani
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54