Maja Sablewska w cienkim szaliku

Maja Sablewska o Agacie Dudzie: „Jest konkretną babką, której nie można w kaszę dmuchać”

Maja Sablewska w cienkim szaliku

Tym razem styl Agaty Dudy oceniła Maja Sablewska! Stylistka jest pełna uznania dla kreacji, jakie wybiera Pierwsza Dama. W "Maglu Towarzyskim" podkreśliła, że jej ubrania świadczą o tym, że prezydentowa jest pewną siebie kobietą z klasą. 

Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy

W "Maglu towarzyskim" Karolina Korwin Piotrowska postanowiła zapytać Maję Sablewską o to, na czym zna się najlepiej. Jako, że wszyscy żyją ostatnio sprawami politycznymi to panie pod lupę wzięły Agatę Dudę. Jak stylistka oceniła wybory Pierwszej Damy?

Ona ma świetny styl. Elegancki, z pazurem. Kobieta pewna siebie, kobieta biznesu. Mamy w polityce coś takiego jak dress code. Ta kobieta właśnie pokazuje, że można go złamać. Ona jest świadoma tego, jak chce wyglądać, co chce komunikować. Pokazuje, że ma silny charakter, pokazuje, że wie, czego chce, że jest konkretną babką, której nie można w kaszę dmuchać. Ona jest świadoma jak łączyć ze sobą kolory, jak łączyć pewne zestawy. Poza tym ona jest zawsze uśmiechnięta i jest siłą u boku naszego prezydenta. Ona jest świetnym przykładem dla zwykłych Polek. 

Maja Sablewska nie jest pierwszą osobą, która zachwyca się stylem Agaty Dudy. Wcześniej w samych superlatywach mówiły o niej Dorota Wróblewska, Zosia Ślotała czy Monika Olejnik. A Wy co sądzicie?

 

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska ocenia styl Agaty Dudy... "mogę tylko pozazdrościć"​

 

Styl Agaty Dudy wzbudza wiele pozytywnych emocji

Agata Duda i królowa Matylda w szkole
ONS

Agata Duda na spotkaniu z królową Matyldą

Agata Duda w fioletowo pastelowej kreacji
ONS

Maja Sablewska jest zachwycona wyborami Pierwszej Damy

Maja Sablewska na gali finałowej otwarcia centrum MODO Domy Mody
ONS

 

Więcej na temat Maja Sablewska Agata Duda
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05