Party Stories
Kłótnia w programie Mai Sablewskiej
fot. www.tvnstyle.pl
TV-Show

Kłótnia w programie Sablewskiej. Uczestniczka była nieubłagana

Ta metamorfoza nie przebiegła po myśli Mai

Maja Sablewska z dużym powodzeniem realizuje swój program "Sablewskiej sposób na modę". Oferuje on nie tylko spektakularne metamorfozy uczestniczek, ale nie brakuje w nim też emocji i nie zawsze wszystko idzie gładko. Przypomnijmy: Wściekła Sablewska do bohaterki programu: Nie wiem po co tu przyszłaś!

Podobnie było w ostatnim odcinku. Zgrzyt pojawił się w momencie zmiany fryzury, która jest stałym punktem programu. Bohaterce odcinka zaproponowano efektowne ścięcie włosów i przefarbowanie ich na blond. Ta jednak nie chciała się zgodzić na tak drastyczną zmianę.

Nie zgadzam się! Chodzi o to, żebym ja rzeczywiście czuła się w tym świetnie, a ponieważ nie jestem tego pewna i nie jestem dość przekonana to po prostu o tym mówię - powiedziała do Sablewskiej kobieta.


Stylistka próbowała tłumaczyć jej, że taka zmiana wyjdzie jej na dobre i wydobędzie z niej radość, kobiecość i klasę. W końcu jednak ugięła się, zaproponowała kompromis.

Nie będę robiła czegoś, z czego ja nie będę zadowolona. Myślę o Tobie w kategoriach odmłodzenia, nadania Tobie klasy i radości, którą wrzucimy po prostu w Twoje oczy, kiedy zobaczysz się przed lustrem w finale. Czasami warto odpuścić i posłuchać ludzi, którzy mają większy dystans. Nie chcę się z Tobą kłócić, więc niech kompromisem będzie zrezygnowanie z koloru, ale będziemy musieli się teraz bardziej nagimnastykować - próbowała tłumaczyć Maja.


Trzeba przyznać, że zazwyczaj Sablewska ma nosa do metamorfoz - w poprzednim odcinku zaprezentowała chyba najbardziej efektowną do tej pory i główną rolę odegrała właśnie duża zmiana w kwestii fryzury. Zobaczcie poniżej:

 

 

Metamorfoza kwiaciarki w "Sablewskiej sposób na modę":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uczestniczka programu Sablewskiej sobowtórem Miley Cyrus
Facebook
Newsy
Uczestniczka programu Sablewskiej jak Miley Cyrus. Ta metamorfoza robi wrażenie
Maja jest zachwycona

Maja Sablewska w swoim programie "Sablewskiej sposób na modę" diametralnie zmienia życie swoich uczestniczek. Stylistka dba nie tylko o ich wygląd, ale i dietę. Jej pomoc jest nieoceniona, a niektóre metamorfozy do dziś robią ogromne wrażenie. Przypomnijmy:  Uczestniczka programu Sablewskiej mocno schudła. To zasługa Mai Nie inaczej będzie w kolejnym odcinku jej show. Do programu zgłosiła się Jowita . Kobieta ma za sobą dwa nieudane związki, z których ma dwójkę dzieci. Przyszła do programu Mai, żeby poczuć się piękną i odzyskać wiarę w siebie. Finalna metamorfoza zrobiła na niej ogromne wrażenie. Nie sposób jednak nie zauważyć, że zawodniczka w krótkich włosach i drapieżnej stylizacji przypomina trochę Miley Cyrus . Podobnego zdania są fani programu. Zmiana na plus? Zobacz:  Sablewska głodowała przez Marinę: Moje życie kończyło się Gwiazdy na premierze butów Mai Sablewskiej: 

Maja Sablewska w białej koszuli
TV-Show
Szymon Majewski wyśmiewa program Mai Sablewskiej. Co napisał?

Szymon Majewski uważa program Mai Sablewskie j za mało wartościowy! "Sablewskiej sposób na modę" ma pomóc kobietom w odnalezieniu kobiecości, a zabawa modą i odnalezienie swojego stylu ma m.in. pomóc w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Szymon Majewski kpi z programu Mai Sablewskiej W niedzielę Szymon Majewski miał okazję zobaczyć program Mai Sablewskiej. W każdym odcinku jest jedna uczestniczka, która opowiada, dlaczego się zaniedbała albo dlaczego nie podkreśla swojej kobiecości. Zazwyczaj przyczyna leży w jakiejś historii z przeszłości bohaterki. Maja stara się pokazać, że jeśli kobieta na zewnątrz będzie piękna i modnie ubrana to doda jej pewności siebie dzięki, której będzie mieć siłę, by walczyć z problemami. Szymon Majewski podsumował to wszystko jednym, ironicznym komentarzem: Uwielbiam program „ Sablewskiej sposób na modę“. W skrócie: - Boże, Boże , jestem nieszczęśliwa, smutno mi tragedia goni tragedię! - Masz tu bluzeczkę w optymistycznym kolorze i weź się w garść! - Dziękuję, odmieniła pani moje życie! Maja Sablewska wielokrotnie mówiła, że dostaje tyle zgłoszeń do programu, że nie jest w stanie wszystkim pomóc.  W programie widać też, że odmienione kobiety naprawdę przeżywają swoją metamorfozę. Ale Szymona Majewskiego chyba to nie przekonuje. Zgadzacie się z nim?   Zobacz:  Czesław Mozil ostro o współpracy z Mają Sablewską: "Protestowała, obrażała się, kłóciła"​   Szymon Majewski dodał wpis na Facebooku na temat programu Mai Sablewskiej (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Uwielbiam program „ Sablewskiej...

Maja Sablewska
Newsy
Maja Sablewska rozkręca nowy biznes. Domyślacie się jaki?
Znamy szczegóły

Maja Sablewska rozpoczęła właśnie kolejny, piąty już sezon „Sablewskiej sposobu na modę" w TVN Style. Jej program cieszy się niesłabnącą popularnością. Co sezon ilość kobiet chętnych do wzięcia udziału w tym projekcie telewizyjnym rośnie. Nie wstydzą się pokazać w bieliźnie przed kamerą. Cenniejsza jest zmiana na lepsze!   W tym sezonie przyszło aż 2 tysiące zgłoszeń od Polek, które chcą popracować nad swoim wyglądem za radą Sablewskiej. Produkcja programu musiała jednak wybrać tylko 13 osób, bo tyle jest odcinków. Zrobiono tym razem wyjątek i w jednym z odcinków wystąpią dwie kobiety, które są siostrami. Maja codziennie dostaje maile i sms'y od uczestniczek programów poprzednich edycji, które opisują, jak bardzo zmieniło się ich życie po występie w telewizji.   „Sablewskiej sposób na modę" przestaje być już tylko projektem telewizyjnym. To rodzaj grupy wsparcia, dla kobiet której do tej pory nie wierzyły w siebie. I to dało prowadzącej do myślenia! Sablewska chciałaby rozwinąć swój „ stylowy coaching". Chcę stworzyć miejsce, w którym będę pomagać Polkom poza telewizją - zdradza „Fleszowi". Co dokładnie szykuje? O tym czytaj więcej w dwytugodniku „Flesz". Zobacz:  11 lat temu wystartował TVN Style! Którą gwiazdę stacji lubicie najbardziej?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner