Kłótnia w programie Mai Sablewskiej
fot. www.tvnstyle.pl

Kłótnia w programie Sablewskiej. Uczestniczka była nieubłagana

Kłótnia w programie Mai Sablewskiej
fot. www.tvnstyle.pl

Maja Sablewska z dużym powodzeniem realizuje swój program "Sablewskiej sposób na modę". Oferuje on nie tylko spektakularne metamorfozy uczestniczek, ale nie brakuje w nim też emocji i nie zawsze wszystko idzie gładko. Przypomnijmy: Wściekła Sablewska do bohaterki programu: Nie wiem po co tu przyszłaś!

Podobnie było w ostatnim odcinku. Zgrzyt pojawił się w momencie zmiany fryzury, która jest stałym punktem programu. Bohaterce odcinka zaproponowano efektowne ścięcie włosów i przefarbowanie ich na blond. Ta jednak nie chciała się zgodzić na tak drastyczną zmianę.

Nie zgadzam się! Chodzi o to, żebym ja rzeczywiście czuła się w tym świetnie, a ponieważ nie jestem tego pewna i nie jestem dość przekonana to po prostu o tym mówię - powiedziała do Sablewskiej kobieta.


Stylistka próbowała tłumaczyć jej, że taka zmiana wyjdzie jej na dobre i wydobędzie z niej radość, kobiecość i klasę. W końcu jednak ugięła się, zaproponowała kompromis.

Nie będę robiła czegoś, z czego ja nie będę zadowolona. Myślę o Tobie w kategoriach odmłodzenia, nadania Tobie klasy i radości, którą wrzucimy po prostu w Twoje oczy, kiedy zobaczysz się przed lustrem w finale. Czasami warto odpuścić i posłuchać ludzi, którzy mają większy dystans. Nie chcę się z Tobą kłócić, więc niech kompromisem będzie zrezygnowanie z koloru, ale będziemy musieli się teraz bardziej nagimnastykować - próbowała tłumaczyć Maja.


Trzeba przyznać, że zazwyczaj Sablewska ma nosa do metamorfoz - w poprzednim odcinku zaprezentowała chyba najbardziej efektowną do tej pory i główną rolę odegrała właśnie duża zmiana w kwestii fryzury. Zobaczcie poniżej:

 

 

Metamorfoza kwiaciarki w "Sablewskiej sposób na modę":

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39