Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maja Sablewska
ONS
TV-Show

Program Mai Sablewskiej zniknie z anteny! To koniec telewizyjnej kariery gwiazdy?

Program Mai Sablewskiej zniknie z anteny! To koniec telewizyjnej kariery gwiazdy?

Program "Sablewskiej sposób na modę" już wkrótce zniknie z anteny TVN Style. Co się stało? Czy program stracił widownię? A może Maja Sablewska zadecydowała o rezygnacji z pracy? Nic bardziej mylnego! Jak informuje portal Viva.pl, program "Sablewskiej sposób na modę" przynosił stacji ogromne zyski. Ósma edycja była rekordowa pod względem oglądalności, dlatego stacja wyemituje jeszcze jedną, prawdopodobnie ostatnią edycję. Zobaczymy ją na antenie TVN Style już jesienią. Nie jest to jedyny projekt telewizyjny, nad którym pracuje obecnie Maja Sablewska!

 

Zobacz też: To największa metamorfoza ostatnich lat? Jak zmieniła się Maja Sablewska?

 

One powiększyły usta! Sablewska, Lis, Rozenek. A pamiętacie stare usta Woźniak-Starak?

Nowy program Mai Sablewskiej. O czym będzie?

 

Maja Sablewska będzie prowadziła nowy program w TVN Style. Projekt również będzie dotyczył mody, lecz będzie to zupełnie coś nowego, nad czym Maja Sablewska pracuje z wielką pasją.

Mogę potwierdzić, że będę prowadziła nowy program na antenie TVN Style. To mój autorski format, również o tematyce modowej – powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z Viva.pl.

Autorski program Mai Sablewskiej, którego nazwa nie jest jeszcze znana, będzie dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Pierwszy odcinek zobaczymy na antenie stacji już po wakacjach. Oznacza to, że TVN Style równolegle będzie emitował dwa modowe programy, prowadzone przez Maję Sablewską. 

 

Polecamy: Projektantka czy stylistka? Przetakiewicz i Sablewska w tej samej sukience La Mania! Która wyglądała lepiej?

 

Program "Sablewskiej sposób na modę" wkrótce zniknie z anteny. 

Maja Sablewska na pokazie La Mania
East News

Maja Sablewska pracuje nad nowym programem modowym.

Maja Sablewska na pokazie Roberta Kupisza
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska w lenonkach
Fleszstyle
Maja Sablewska pokochała dżins! To jeden z najmodniejszych trendów na wiosnę 2017! SHOPPING
Maja Sablewska pokochała dżins! To jeden z najmodniejszych trendów na wiosnę 2017! SHOPPING
Maja Sablewska będzie odmieniać Polki
Newsy
Sablewska chce odmienić Polki tak jak Dodę
Co teraz szykuje?

Maja Sablewska podjęła nowe zawodowe wyzwanie, swój autorski program, który już wiosną 2013 pojawi się w ramówce kobiecej stacji TVN Style. Była menadżerka Dody debiut telewizyjny ma już za sobą. W 2011 roku zasiadała w jury pierwszej edycji "X-Factor". Jak widać, TVN postanowił dać Mai jeszcze jedną szansę, chociaż rodziły się plotki, że ich współpraca nie należała do najłatwiejszych. W autorskim programie, Sablewska będzie pomagała kobietom zbudować ich własny styl i wizerunek , czyli to z czego jest najbardziej znana. W roli eksperta od mody Maja powinna wypaść raczej dobrze. Sablewska pracuje aktualnie jako doradca wizerunkowy, stworzyła kolekcję ubrań i dodatków dla marki Mohito (z sukcesem!), a także wydała swój poradnik "10 sposób na modę według Mai Sablewskiej" (zobacz: O czym jest książka Mai Sablewskiej? ). Lada dzień ruszą poszukiwania uczestniczek do programu. Dla wahających się nad zgłoszeniem, przegląd ostatnich stylizacji Mai Sablewskiej:

Program Mai Sablewskiej
ONS
Newsy
Program Sablewskiej zniknął z anteny po dwóch odcinkach! Dlaczego? Maja zabrała głos
Zobaczymy jeszcze "Sablewskiej sposób na modę"?

Gdy program Mai Sablewskiej trafił do ramówki TVN Style, wielu patrzyło na ten projekt sceptycznie i nie wróżyło mu wielkiej przyszłości. "Sablewskiej sposób na modę" okazał się jednak sukcesem, a dużą część wakacji Maja spędziła na planie trzeciego już sezonu show, który jak zwykle zaskoczył widzów efektownymi metamorfozami. Przypomnijmy: Uczestniczka programu Sablewskiej jak Miley Cyrus. Ta metamorfoza robi wrażenie Nieoczekiwanie jednak nie został wyemitowany trzeci odcinek nowego sezonu, a fani programu zaczęli swój niepokój wyrażać na profilu Mai na Facebooku, niektórzy snuli też rozmaite teorie "spiskowe" i zwiastować rychłe zdjęcie go z anteny. W końcu jednak głos zabrała sama zainteresowana. Sablewska poinformowała, że emisja jej programu została chwilowo wstrzymana i wróci on na antenę w połowie listopada. Nie chciała zdradzać powodów takiego obrotu spraw, ale dodała, że szanuje decyzję stacji. Moi drodzy mój autorski program "Sablewskiej sposób na modę" powróci w listopadzie. Odcinek nr. 3 będziecie mogli zobaczyć 11.11, odcinek nr. 4 premiera odbędzie się 23.11, kolejny 30.11 itd. T aka jest decyzja stacji i ja ją szanuję, proszę Was o to samo. Warto jest poczekać, bo edycja 3 jest wyjątkowa, a kobiety i ich metamorfozy rewolucyjne... ! - czytamy na Facebooku Mai. Będziecie oglądali program Sablewskiej po jego powrocie? Zobacz: "Można powiedzieć, że 900 zł na zakupy to mało, ale..." Maja Sablewska na prezentacji jesiennej ramówki TVN Style:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner