Maja Sablewska
ONS

Program Mai Sablewskiej zniknie z anteny! To koniec telewizyjnej kariery gwiazdy?

Maja Sablewska
ONS

Program "Sablewskiej sposób na modę" już wkrótce zniknie z anteny TVN Style. Co się stało? Czy program stracił widownię? A może Maja Sablewska zadecydowała o rezygnacji z pracy? Nic bardziej mylnego! Jak informuje portal Viva.pl, program "Sablewskiej sposób na modę" przynosił stacji ogromne zyski. Ósma edycja była rekordowa pod względem oglądalności, dlatego stacja wyemituje jeszcze jedną, prawdopodobnie ostatnią edycję. Zobaczymy ją na antenie TVN Style już jesienią. Nie jest to jedyny projekt telewizyjny, nad którym pracuje obecnie Maja Sablewska!

 

Zobacz też: To największa metamorfoza ostatnich lat? Jak zmieniła się Maja Sablewska?

 

Nowy program Mai Sablewskiej. O czym będzie?

 

Maja Sablewska będzie prowadziła nowy program w TVN Style. Projekt również będzie dotyczył mody, lecz będzie to zupełnie coś nowego, nad czym Maja Sablewska pracuje z wielką pasją.

Mogę potwierdzić, że będę prowadziła nowy program na antenie TVN Style. To mój autorski format, również o tematyce modowej – powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z Viva.pl.

Autorski program Mai Sablewskiej, którego nazwa nie jest jeszcze znana, będzie dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Pierwszy odcinek zobaczymy na antenie stacji już po wakacjach. Oznacza to, że TVN Style równolegle będzie emitował dwa modowe programy, prowadzone przez Maję Sablewską. 

 

Polecamy: Projektantka czy stylistka? Przetakiewicz i Sablewska w tej samej sukience La Mania! Która wyglądała lepiej?

 

Program "Sablewskiej sposób na modę" wkrótce zniknie z anteny. 

Maja Sablewska na pokazie La Mania
East News

Maja Sablewska pracuje nad nowym programem modowym.

Maja Sablewska na pokazie Roberta Kupisza
ONS

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49