Maja Kapłon
Instagram
TV-Show

Maja Kapłon dziś wylatuje do USA! Zobacz, jak się czuje na chwilę przed operacją

Maja Kapłon leci do Stanów Zjednoczonych na operację. Jak się czuje tuż przed wylotem?

Maja Kapłon, uczestniczka 8. edycji "The Voice of Poland", od dziecka zmaga się z poważną chorobą kręgosłupa - skoliozą. Pod koniec 2019 roku jej stan uległ poważnemu pogorszeniu. Jedynym ratunkiem okazała się być dla niej kosztowna operacja, którą przeprowadza się jedynie w Stanach Zjednoczonych. Dzięki pomocy bliskich, przyjaciół i fanów udało się zebrać aż 3 miliony złotych! Maja Kapłon 10 lutego wylatuje do USA, aby walczyć o swoje zdrowie. Zobaczcie, jak czuje się tuż przed operacją.

Maja Kapłon chorowała od dziecka. W "The Voice of Poland" nikt o tym nie wiedział?! Baron zdradza prawdę!

Maja Kapłon z "The Voice of Poland" leci na operację do USA 

W wieku 9 lat lekarz powiedział Mai, że jeśli nie będzie operowana, może umrzeć mając zaledwie 14 lat. Rodzice dziewczyny robili wszystko, aby walczyć o jej zdrowie. Gdy wydawało się, że sytuacja została opanowana, nastąpiło pogorszenie. Pod koniec 2019 roku Maja Kapłon dowiedziała się, że bez kosztownej operacji może umrzeć!

Lekarz powiedział, że pręt w moim kręgosłupie jest złamany. Zaczęły się ciężkie chwile. Cała praca, która została włożona przez 15 lat w mój kręgosłup, została zrujnowana. Jestem w tym samym miejscu, w tym samym strachu, w tej samej emocji, którą miałam jako mała dziewczynka - mówiła jeszcze niedawno Maja Kapłon.

Jak już wspomnieliśmy, jedynym ratunkiem dla Mai była kosztowna operacja, na którą początkowo trzeba było uzbierać aż 5 milionów złotych. Z pomocą ruszyli między innymi jej przyjaciele z "The Voice of Poland", który zorganizowali koncert charytatywny. Dzięki temu udało się zebrać 3 miliony złotych. W międzyczasie okazało się, że koszt operacji zmalał do 2,6 mln zł!

Dzięki temu Maja już w poniedziałek 10 lutego mogła wylecieć do USA. W podróży towarzyszy jej mama oraz chłopak. Ekipa "Dzień Dobry TVN" spotkała się z nimi tuż przed wylotem, aby spytać, jak się czują przed tak ważną podróżą. 

Trochę strachu, trochę obawy, ale będzie dobrze - mówi mama Mai. 

Maja Kapłon również nie ukrywa, że obawia się tej podróży. Jednak wierzy, że wszystko będzie dobrze.

Jest strach, bo myślę, że to będzie operacja, która będzie najmocniejsza ze wszystkich 19, które przeszłam. Mam nadzieję, że to będzie pozytywne podsumowanie. Liczę z całego serca, że będzie już dobrze. Plan nie jest określony. Lecimy 2 tygodnie wcześniej, bo muszę mieć przeprowadzone badania. Wtedy lekarze zaplanują, co dokładnie mogą zrobić, żeby ten kręgosłup mógł mieć podparcie do końca życia - zdradza Maja Kapłon. 

Trzymamy kciuki, aby wszystko się udało!

Jej historią żyła cała Polska!

Maja Kapłon prosi o pomoc
Facebook

W zbiórce pieniędzy pomogli jej między innymi przyjaciele z "The Voice of Poland"

Tomson i Baron oraz Maja Kapłon w The Voice of Poland
East News

 

Finaliści 10. edycji The Voice of Poland
Waldemar Kompała/TVP
Newsy
Czy uczestnicy "The Voice of Poland" przyjaźnią się po programie? Zdradza były chłopak Margaret!
Tadeusz Seibert przyjaźni się z kolegami z "The Voice of Poland"? Jak dziś wyglądają ich relacje?

Tadeusz Seibert przyjaźni się z kolegami z "The Voice of Poland"? Jak dziś wyglądają ich relacje? Tadeusz Seibert był jednym z uczestników dziesiątej, jubileuszowej edycji muzycznego talent show TVP. Wokalista zachwycił swoim głosem i trafił do drużyny Margaret. Jak się później okazało, Tadeusz i jurorka znali się od lat. Co więcej, Margaret przyznała, że w przeszłości była w nim zakochana! Od zakończenia dziesiątej edycji "The Voice of Poland" minęło już kilka miesięcy, dlatego teraz zapytaliśmy Tadeusza, jak dziś wyglądają relacje uczestników show. Posłuchajcie, co nam zdradził! Tadeusz Seibert wystąpił w 10. edycji "The Voice of Poland" Zobacz także:  Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

Maja Kapłon w sukience w kwiaty
Facebook
Newsy
Maja Kapłon pokazała, jak wygląda po operacji kręgosłupa! Różnica jest ogromna
Maja Kapłon opublikowała w sieci swoje zdjęcia sprzed i po operacji!

Maja Kapłon opublikowała w sieci swoje zdjęcia sprzed i po operacji! Jak dziś wygląda była uczestniczka "The Voice of Poland"? Blisko dwa miesiące temu Maja Kapłon przeszła bardzo poważną operację kręgosłupa. W USA, gdzie odbyła się operacja, wokalistka spędziła kilka tygodni, ale teraz jest już w domu i wraca do zdrowia! Spójrzcie tylko na zdjęcia Mai Kapłon! Maja Kapłon pokazała, jak wygląda po operacji Maja Kapłon od dzieciństwa cierpiała na poważne problemy z kręgosłupem. Niestety, kilka miesięcy temu stan wokalistki, którą widzowie z pewnością pamiętają z programu "The Voice of Poland", pogorszył się.  Stalowy pręt, który podtrzymywał jej kręgosłup, pękł i zaczął zagrażać jej życiu. Zdrowie i życie Mai mogła uratować jedynie skomplikowana i bardzo kosztowna operacja. Artystka rozpoczęła zbiórkę pieniędzy i dzięki fanom mogła polecieć do USA, gdzie zajęli się nią specjaliści. Ostatnia i najważniejsza operacja wokalistki odbyła się dokładnie 6 marca. Od tamtej chwili minęło już wiele tygodni, dlatego teraz Maja Kapłon podczas relacji na Instagramie pokazała swoim fanom, jak zmieniła ją operacja!  Maja Kapłon opublikowała na InstaStories swoje zdjęcia na których pozuje przed i po operacji kręgosłupa. Zmiana jest ogromna! Spójrzcie tylko, jak teraz prezentuje się gwiazda "The Voice of Poland"! Maja podczas relacji na Instagramie zdradziła swoim fanom, że chciałaby jak najszybciej wrócić na scenę i właśnie tego jej życzymy! Zobacz także:  Maja Kapłon prosi fanów o modlitwę... Wzruszające nagranie gwiazdy "The Voice of Poland" Maja Kapłon pokazała swoje zdjęcia sprzed i po operacji. Wokalistka na początku marca przeszła operację kręgosłupa.  

Maja Kapłon
Newsy
Maja Kapłon z "The Voice of Poland" walczyła o każdy oddech, była przykuta do łóżka. Jak teraz wygląda jej życie?
Maja Kapłon z "The Voice of Poland" walczyła o każdy oddech, była przykuta do łóżka. Jak teraz wygląda jej życie?

Maja Kapłon zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "The Voice of Poland" , jednak na początku tego roku dowiedzieliśmy się o jej ogromnym dramacie. Młoda wokalistka od dzieciństwa zmagała się z poważnym schorzeniem kręgosłupa, ale kilka miesięcy temu jej stan zdrowia pogorszył się. Metalowy pręt, który podtrzymywał jej kręgosłup pękł, a jej życie mogła uratować tylko bardzo kosztowna operacja w USA. Na szczęście dzięki ogromnemu zaangażowaniu fanów, a także gwiazd, udało się pozyskać fundusze na zabieg i piosenkarka przeszła skomplikowaną operację. Jak teraz wygląda jej życie? Zobaczcie.  Zobacz także:  Maja Kapłon przeszła pierwszą operację, mamy wzruszające nagranie: "Maja was ściska i kocha!" Jak wygląda życie Mai Kapłon po operacji kręgosłupa?  Maja Kapłon od dziecka choruje na skoliozę, a w swoim życiu przeszła już kilkanaście zabiegów, które pomagały jej funkcjonować. Jednak ten rok zaczął się dla Mai Kapłon, finalistki programu "The Voice of Poland" naprawdę dramatycznie. Przez pękniecie metalowego prętu, który podtrzymywał jej kręgosłup, pojawiły się ogromne problemy zdrowotne, a jedynym ratunkiem była dla niej skomplikowana operacja w USA, wyceniona na 5 milionów złotych.  Piosenkarka przed operacją nie mogła się poruszać, walczyła o każdy oddech. Publikowała w sieci nagrania z prośbami o modlitwę i wsparcie. Tak trudno patrzyło się na jej cierpienie... Na szczęście Maja mogła liczyć na wsparcie przyjaciół, rodziny i tysięcy fanów, dzięki którym udało się zebrać kwotę potrzebną na zabieg!  Ponad 60 tys. osób złożyło się na mój sukces , większości nawet nie znam i nie będę miała okazji im nigdy podziękować za szansę. O tym, że udało się...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner