Magda Gessler w koronie
TV-Show

Magda Gessler jak królowa w Masterchefie Juniorze! Co będzie robić w odcinku specjalnym? ZDJĘCIA

Magda Gessler jak królowa w Masterchefie Juniorze! Co będzie robić w odcinku specjalnym? ZDJĘCIA
Jurorzy show MasterChef junior, Kinga Rusin na planie Agent-Gwiazdy
Eastnews/TVN
TV-Show
TVN zdejmuje swój hitowy program! O jakie show chodzi? Co się stało?
Skąd taka decyzja?

Stacja TVN rezygnuje z emisji swojego hitowego programu? W najbliższą niedzielę stacja nie pokaże show „MasterChef Junior”, które jest emitowane w niedzielne wieczory.  Dlaczego? TVN nie pokaże w niedzielę show MasterChef Junior. Co się stało? Widzowie programu, w którym dzieci prezentują swoje umiejętności kulinarne, nie zobaczą w najbliższą niedzielę ( 26 marca) premierowego odcinka. Z jakiego powodu? Stacja TVN nie podała jeszcze przyczyny zmiany w swojej ramówce. Zamiast hitowego programu, którego jurorami są Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran, widzowie zobaczą film „Z ust do ust" z Jennifer Aniston i Kevinem Costnerem. TVN zapowiada, że zaległy odcinek „MasterChef Junior” zostanie wyemitowany w późniejszym terminie. Skąd taka zmiana w ramówce? Stacja być może zdecydowała się na taki krok, bo w tym samym czasie w niedzielę, stacja Polsat pokaże mecz Polska-Czarnogóra w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej. Nie jest tajemnicą, że tak ważne mecze naszej reprezentacji zawsze przyciągają przed telewizory miliony widzów, wiec stacja TVN zapewne chce pokazać nowy odcinek swojego hitowego programu nie w tej samej porze, co ważny mecz polskich piłkarzy. Co o tym myślicie? Żałujecie, że nie zobaczycie w niedzielę „ MasterChef Junior ”?   ZOBACZ:  Lewandowski, Szczęsny, Fabiański, Pazdan - piłkarze rozpoczęli zgrupowanie kadry! ZDJĘCIA   TVN nie pokaże w niedzielę show  „MasterChef Junior” Stacja nie podała, dlaczego zdecydowała się na przeniesienie emisji show, ale być może chodzi o to, że w tym samym czasie w niedzielę odbędzie się mecz polskiej kadry. Polska drużyna zagra z Czarnogórą     

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa
TV-Show
Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" w Szczecinie: "Zabrakło po prostu serca!" ZAPOWIEDŹ
Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" w Szczecinie: "Zabrakło po prostu serca!" ZAPOWIEDŹ

Magda Gessler w trzecim odcinku "Kuchennych Rewolucji" odwiedziła restaurację Aramia w Szczecinie. Restauracja jest prowadzona przez rodzinę pochodzącą z Syrii i serwuje dania z ich rodzinnego kraju. Samir Zeair, właściciel knajpy, przyjechał do Polski w 1978 roku, a od kilku lat pracuje ze swoją żoną i bratem w rodzinnej restauracji w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Tradycyjna kuchnia syryjska tuż po otwarciu ich knajpy cieszyła się dużym zainteresowaniem w Szczecinie, jednak wraz z upływem czasu gości w restauracji było coraz mniej... Dlaczego klienci zaczęli omijać szerokim łukiem restaurację Aramię?    Na pomoc rodzinnej restauracji Samira Zearira do Szczecina przybyła Magda Gessler z "Kuchennymi Rewolucjami" . Gdzie leży największy problem w szczecińskiej restauracji? Zobaczcie w czwartek o 21.30 w TVN. Gdzieś się wszystko pogubiło. (...) Zabrakło po prostu serca - mówi Magda Gessler w zwiastunie trzeciego odcinka "Kuchennych Rewolucji". Magdzie Gessler uda się uratować syryjską restaurację Aramię w Szczecinie? Będziecie oglądać?   Magda Gessler odwiedzi restaurację Aramia w Szczecinie.   Czy "Kuchenne Rewolucje" pójdą zgodnie z planem?  

Klaudia Halejcio odchudza się z Mateuszem Gesslerem
Newsy
Klaudia Halejcio dba o formę z Mateuszem Gesslerem! A kosztuje to majątek!
Klaudia Halejcio dba o formę z Mateuszem Gesslerem! A kosztuje to majątek!

Klaudia Halejcio przeszła na dietę pudełkową? Na swoim Instagramie aktorka pokazała, że będąc w drodze, stawia na catering Mateusza Gesslera "Warszawski dzień". Zdradziła ją torba z logiem tej firmy. Klaudia Halejcio chce być fit i nie żałuje na to pieniędzy. Posiłki przygotowywane przez kucharzy z restauracji Mateusza Gesslera nie należą przecież do najtańszych! Catering od Mateusza Gesslera za 100 złotych dziennie! Co to jest "Warszawski dzień" Mateusza Gesslera? To propozycja diety dla mieszkańców stolicy, czyli codzienny catering (5 posiłków), dostarczanych klientowi w pudełkach. W ofercie „Warszawskiego Dnia” znajduje się mnóstwo rodzajów cateringu - od klasycznego, przez wegetariański po diety oczyszczające. Posiłki w tym cateringu są przygotowywane przez kucharzy z restauracji Mateusza Gesslera „Warszawa Wschodnia”, a więc są najwyższej jakości. A za jakoś trzeba płacić! Catering dzienny klasyczny kosztuje aż 99 złotych, zaś miesięczny - już „tylko” 1800 złotych. Tańsza opcja to wersja 3-daniowa do pracy. Dzienny koszt to 79 złotych, miesięczny - 1400 zł. Nie wiadomo, na jaką opcję zdecydowała się Klaudia Halejcio, ale wygląda na zadowoloną!   Skorzystalibyście z cateringu Mateusza Gesslera?   Zobacz także: Kucharz o duszy artysty. Co robi Mateusz Gessler, gdy nie gotuje i nie występuje w TV? Zdradzamy: lubi adrenalinę!   Klaudia Halejcio stosuje dietę od Mateusza Gesslera!   Klaudia Halejcio dba o formę z Mateuszem Gesslerem. Mateusz Gessler prowadzi restaurację Warszawa Wschodnia.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner