Mateusz Gessler, Magda Gessler
ONS

TYLKO U NAS! Magda i Mateusz Gessler - połączył ich wspólny wróg. Szokujące wyznanie!

Mateusz Gessler, Magda Gessler
ONS

Co tak naprawdę łączy Magdę Gessler i Mateusza Gesslera? Kiedy okazało się, że jurorem w tej edycji programu "MasterChef Junior" będzie Mateusz Gessler, a nie Magda Gessler w Internecie zawrzało. Pojawiły się nawet plotki, że Magda wściekła się. "Party" postanowiło sprawdzić, ile jest w tych doniesieniach prawdy. 

Co tak naprawdę łączy Magdę Gessler i Mateusza Gesslera? 

Dla nas obojga nazwisko Gessler jest pewnego rodzaju stygmatem. Ojciec Mateusza, a mój były szwagier Adam jest człowiekiem niezwykle barwnym, interesującym i pociągającym. Ale to tylko jedna strona medalu. Niestety jego działania zawodowe przez wiele lat kładły się i wciąż kładą się cieniem na naszych dokonaniach. I ja, i Mateusz musieliśmy sobie jakoś z tym radzić", mówi restauratorka w rozmowie z "Party".

Mateusz potwierdza jej słowa. W wywiadzie niedawno udzielonym magazynowi „Viva!” opowiedział o swoich trudnych relacjach z ojcem, który, co ciekawe, go nie wychowywał. Zatem okazuje się, że wieści o furii restauratorki z powodu show "MasterChef Junior" są wyssane z palca. Mateusz od lat jest jej ulubieńcem, jednym z nielicznych Gesslerów, z którymi nadal się przyjaźni. 

"Nie ma między nami żadnych animozji. Sama zrezygnowałam z udziału w tej edycji show", mówi „Party” Magda.

Dlaczego Magda Gessler zrezygnowała z udziału w show MasterChef Junior?

Magda Gessler przyznaje też, że to jej narzeczony Waldemar Kozerawski prosił, by nie brała na siebie więcej obowiązków niż prowadzenie „Kuchennych rewolucji”. 

"Może nawet dałabym radę pracować na dwóch planach, ale musiałabym zrezygnować z życia prywatnego. A ja jednak bardzo sobie je cenię", śmieje się Magda. 

Entuzjastycznej odpowiedzi doczekaliśmy się także ze strony Mateusza Gesslera.

"Uwielbiam Magdę. W latach 90., gdy przyjeżdżałem do Polski, przychodziłem do niej na obiady do restauracji U Fukiera. Ona jest wulkanem pozytywnej energii. Kocha ludzi i to mi się w niej podoba. Jesteśmy do siebie podobni, nie potrafimy stać w miejscu i mamy artystyczne dusze. Magda pięknie rysuje, a ja zajmuję się tatuowaniem. Jesteśmy podobni, choć tak naprawdę niespokrewnieni więzami krwi!", mówi „Party” Mateusz.

Zobacz także: Kucharz o duszy artysty. Co robi Mateusz Gessler, gdy nie gotuje i nie występuje w TV? Zdradzamy: lubi adrenalinę i tatuaże!

 

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party". 

 

Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler w programie MasterChef Junior

Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler w programie MasterChef Junior
TVN Media

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski na prezentacji marki MG Home

Magda Gessler w białym żakiecie, Waldemar Kozerawski w różowej koszuli pozują do zdjęć
Eastnews

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04