Kim jest Julia Kuczyńska, Maffashion? Stylizacje Maffashion na salonach

Ten rok należy do niej! Maffashion nową gwiazdą show-biznesu [FOTO]

Kim jest Julia Kuczyńska, Maffashion? Stylizacje Maffashion na salonach

Od jakiegoś czasu nowymi postaciami show-biznesu, które wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów są modowe blogerki. Jedną z najpopularniejszych dziewczyn prezentujących swoje stylizacje w sieci jest Julia Kuczyńska posługująca się pseudonimem Maffashion. Kim jest nowa gwiazda, zasiadająca w pierwszych rzędach pokazów mody, z której opinią liczy się większość w branży?

Julia ma 25 lat. Swojego modowego bloga Madamejulietta.blogspot.com prowadzi od października 2009 roku. Do tej pory jej fanpage na Facebooku polubiło prawie 150 tysięcy osób, najwięcej w Polsce wśród modowych blogerek. Dużo? To tylko początek sukcesów.

Co ciekawe, Maffashion nie od zawsze chciała być fashionistką. Zanim zaczęła interesować się modą Julia m.in. pływała, śpiewała w chórze, grała w piłkę nożną (!), studiowała kulturoznawstwo i pracowała jako grafik. Jak przyznała w jednym z wywiadów, blog był jej spontanicznym pomysłem. Zobacz: Najpopularniejsza modowa blogerka zdradza receptę na sukces

Z biegiem czasu jej pasja przerodziła się w biznes, na którym można sporo zarobić. Maffashion dostaje dziennie kilkanaście maili z ofertami firm, które chcą się promować na jej blogu. Kuczyńska jest m. in. twarzą jednej z australijskich marek odzieżowych, a także od niedawno stworzyła własną linię ubrań Staff by Maff. Ostatnio imprezowała w towarzystwie Jessici Mercedes na imprezie w Londynie z Rihanną. Zobacz: Polskie blogerki imprezowały z Rihanną

Niewątpliwie Kuczyńska osiągnęła już dość spory sukces. Z dnia na dzień trafiła do grona gwiazd i o jej obecność na modowych eventach zabiegają wszyscy organizatorzy. To oznacza, że w ciągu najbliższych miesięcy z pewnością jeszcze wiele razy usłyszymy o Julii i jej koleżankach. Ten rok bez wątpienia należy właśnie do niej.

Zobacz: Trzy najpopularniejsze blogerki jako światowe gwiazdy

 

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11