Kto poprowadzi Shopping Queen 2? Julia Kuczyńska Maffashion nie zastąpi Sary Mannei
ONS
TV-Show

Shopping Queen: Maffashion zastąpi Mannei? "Dostałam propozycję". Przyjęła?

Nowy sezon z nową twarzą

Polska edycja "Shopping Queen" od początku wzbudza wiele emocji. Wszystko za sprawą angażu Sary Boruc, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że "900 złotych na zakupy to za mało". Odważne jak na polskie realia wyznanie spotkało się z falą krytyki. Zareagowali nie tylko internauci, ale też gwiazdy z Anną Muchą na czele. Przypomnijmy: Mucha wbiła szpilę Mannei

Produkcja zdecydowała się, że w drugiej edycji w roli gospodyni wystąpi ktoś zupełnie inny. Mannei rzekomo podkupił TVN do jednego odcinka "Project Runway", ale podobno informacje o jej udziale nie są pewne. Za to pewny jest fakt, że programu Polsat Cafe nie poprowadzi typowana za kulisami Julia Kuczyńska, autorka bloga Maffashion.

W internecie pojawiły się plotki jakoby Julia miała pojawić się na castingach do modowego show. Zweryfikowaliśmy je u źródła:

Dostałam propozycje od producentów, ale odmówiłam. Praca prezenterki nie jest obecnie czymś na co mam czas i ochotę. Wolę skupić się na swoich obecnych zobowiązaniach i licznych nowych projektach - powiedziała Julia w rozmowie z AfterParty.plKto zatem zostanie polską Shopping Queen? Z naszych informacji wynika, że na pewno nie będzie to także Jessica Mercedes.

Zobacz: Maffashion na koszulkach zagranicznych marek

Mama Sary Mannei na Instagramie:

Sara Menni poprowadzi Shopping Quuen
ONS
Newsy
Sara Mannei przebiła kandydatki w walce o prowadzenie dużego show
Żona Boruca coraz popularniejsza

Na fali popularności blogów modowych stacja Polsat Cafe postanowiła kupić licencję na turecki format "Shopping Queen", który odniósł sukces w wielu krajach Europy. W programie uczestniczki będą rywalizowały ze sobą w przygotowaniu stylizacji na wskazaną okazję. Wśród typów na prowadzącą show były m.in. Kasia Tusk i Julia Kuczyńska . Przypomnijmy:  Maffashion poprowadzi nowe modowe show w Polsacie? Mamy oficjalny komentarz Teraz okazuje się, że propozycję poprowadzenia programu otrzymała również Sara Mannei , która po ślubie z Arturem Borucem przyjęła jego nazwisko. Jak dowiedział się "Flesz", celebrytka wzięła udział w castingach, na których zaprezentowała się pozytywnie: Wypadła rewelacyjnie. Jest naturalna, bezpośrednia i kamera ją kocha. Przebiła wszystkie inne kandydatki . Teraz dogadujemy szczegóły ewentualnej współpracy - zdradza Fleszowi osoba ze stacji. Sama Sara mówi, że tego typu decyzje podejmuje tylko i wyłącznie z mężem: Decyzje tego typu podejmuję z mężem. Wszystko zależy od tego, jakie będą założenia show, jaki zasięg i jaka "obsada" - mówi w rozmowie z Fleszem Sara Czekacie na "Shopping Queen"? Zobacz:  Boruc pokazał intymne zdjęcie Mannei: Czyż ona nie jest piękna?   Tak wyglądał ślub Sary Mannei i Artura Boruca:

Agnieszka Popielewicz poprowadzi Shopping Queen
ONS
Newsy
Wiemy kto zastąpi Mannei w Shopping Queen! Nie będzie to blogerka
O tej gwieździe jest bardzo głośno

Dużą popularnością w poprzedniej ramówce cieszył się program Polsat Cafe - Shopping Queen. Wszystko za sprawą prowadzącej - Sary Mannei , która znana jest z zamiłowania do luksusu. Wiemy jednak, że żona Artura Boruca na pewno nie pojawi się w nowej edycji. Przypomnijmy: Shopping Queen: Maffashion zastąpi Mannei? "Dostałam propozycję". Przyjęła? Jak udało ustalić się "Show" - Sara odeszła z programu, ponieważ poszło o pieniądze. Blogerka zażyczyła sobie aż 15 tysięcy złotych za odcinek. Producenci nie chcieli spełnić jej warunków, dlatego zaczęli poszukiwać innej gwiazdy. Na początku miała to być znana blogerka modowa. Stacja postawiła jednak na sprawdzone nazwiska. Propozycję prowadzenia programu otrzymała więc Agnieszka Popielewicz . Prezenterka ma ją przemyśleć na egzotycznych wakacjach, na które pojechała z nowym partnerem, Grzegorzem Hyżym . Zainteresowanie wokół tego związku jest ogromne, więc to naprawdę dobry ruch stacji. Sprawdzi się w tej roli? Zobacz: Pierwsza poważna próba w związku Popielewicz i Hyżego. Agnieszka w końcu zabrała głos Agnieszka  i Grzegorz na spacerze:

Sara Mannei nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami
ONS
Newsy
Co z udziałem Sary Mannei w "TzG"? Na ostateczną decyzję złożyły się dwa ważne powody
Będzie czarnym koniem nowej edycji?

Polsat nie zrezygnował z emisji kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" po tym, jak poprzednie sezony okazały się hitowe. Lista gwiazd, które na wiosnę wystąpią na parkiecie cały czas jest na etapie tworzenia, a nazwiska na łamach tabloidów zmieniają się jak w kalejdoskopie. Niedawno sugerowano, że w programie wystąpi Borys Szyc , ale aktor szybko zdementował plotki oświadczając, że "wstyd się tym zaśmiecać ". Kolejną rzekomą gwiazdą-pewniakiem była Sara Mannei , prowadząca "Shopping Queen" w Polsat Cafe. Zobacz: Będzie druga edycja "Shopping Queen". Co z Mannei? Chociaż media spekulowały, że żona Artura Boruca ostatnio częściej bywa w Warszawie ze względu na treningi, wiadomo już, że prawdy w tych doniesieniach jest niewiele. Osoba z bliskiego otoczenia blogerki zdradziła nam jakie jest jej stanowisko w sprawie udziału w "Tańcu z gwiazdami" . Okazuje się, że występ w show jest ostatnią rzeczą na jaką aktualnie ma ochotę. - Był taki pomysł, ale Sara jest teraz bardzo zajęta. Przynajmniej na chwilę obecną najważniejsze są dla niej zdjęcia do nowego sezonu "Shopping Queen", który na jesieni był sporym hitem Polsat Cafe . Poza tym wolne chwile woli spędzać z bliskimi - z mężem i córkami, szczególnie że z racji ciągłego życia na walizkach i lataniu pomiędzy Warszawą a Londynem, czas naprawdę szybko się kurczy - mówi nam znajoma Sary Zobacz: Mannei wyśmiała wywiad Anny Muchy o ustawkach. Wtórowały jej Korwin, Szulim i... Kto jeszcze powinien przyjąć propozycję Polsatu? Mama Sary, Hanna Mannei na Instagramie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner