Kto poprowadzi Shopping Queen 2? Julia Kuczyńska Maffashion nie zastąpi Sary Mannei
ONS

Shopping Queen: Maffashion zastąpi Mannei? "Dostałam propozycję". Przyjęła?

Kto poprowadzi Shopping Queen 2? Julia Kuczyńska Maffashion nie zastąpi Sary Mannei
ONS

Polska edycja "Shopping Queen" od początku wzbudza wiele emocji. Wszystko za sprawą angażu Sary Boruc, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że "900 złotych na zakupy to za mało". Odważne jak na polskie realia wyznanie spotkało się z falą krytyki. Zareagowali nie tylko internauci, ale też gwiazdy z Anną Muchą na czele. Przypomnijmy: Mucha wbiła szpilę Mannei

Produkcja zdecydowała się, że w drugiej edycji w roli gospodyni wystąpi ktoś zupełnie inny. Mannei rzekomo podkupił TVN do jednego odcinka "Project Runway", ale podobno informacje o jej udziale nie są pewne. Za to pewny jest fakt, że programu Polsat Cafe nie poprowadzi typowana za kulisami Julia Kuczyńska, autorka bloga Maffashion.

W internecie pojawiły się plotki jakoby Julia miała pojawić się na castingach do modowego show. Zweryfikowaliśmy je u źródła:

Dostałam propozycje od producentów, ale odmówiłam. Praca prezenterki nie jest obecnie czymś na co mam czas i ochotę. Wolę skupić się na swoich obecnych zobowiązaniach i licznych nowych projektach - powiedziała Julia w rozmowie z AfterParty.plKto zatem zostanie polską Shopping Queen? Z naszych informacji wynika, że na pewno nie będzie to także Jessica Mercedes.

Zobacz: Maffashion na koszulkach zagranicznych marek

Mama Sary Mannei na Instagramie:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00