Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozują do zdjęć na czerwonym dywanie
ONS

Maciej Kurzajewski WYRZUCONY z programu "Świat się kręci"! Kto go zastąpi?

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozują do zdjęć na czerwonym dywanie
ONS

Mamy złe wiadomości dla fanów Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz nie poprowadzi więcej programu "Świat się kręci". Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl, Kurzajewskiego zastąpi teraz Artur Orzech. Dziennikarz pozostaje jednak w Telewizji Publicznej i znowu będzie prowadził magazyn "Sport" tuż po głównym wydaniu serwisu informacyjnego w TVP1. Zobaczymy go również w innych programach sportowych.

Maciej Kurzajewski wyrzucony z Świat się kręci! Dlaczego?

Przypominamy, że kłopoty Macieja Kurzajewskiego zaczęły się kilka dni temu, kiedy to w programie "Świat się kręci" zapowiedział premierowy odcinek nowego projektu Rinke Rooyensa w Polsacie "Rinke za kratami".

"Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu „Świat się kręci” stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu „Rinke za kratami”, 22:10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję.

Właśnie po tych słowach władze TVP zawiesiły dziennikarza i wydały oświadczenie, że nie będą akceptować tego typu zachowań. Po kilku dniach stacja podjęła decyzję o usunięciu Kurzajewskiego z programu. Teraz  "Świat się kręci" na zmianę będą prowadzić: Agata Młynarska i Artur Orzech. Żałujecie, że Maciej Kurzajewski nie pojawi się już w programie?

 

Zobacz również: Będą zmiany w "Świat się kręci"? TVP poważnie rozważa nowe nazwisko

 

Maciej Kurzajewski zwolniony z programu "Świat się kręci"

Artur Orzech nowym prowadzącym "Świat się kręci"

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00