Macademian Girl pojawi się w show "Damy i Wieśniaczki.PL" w TTV! Co tam będzie robiła? Znana blogerka modowa będzie starała się przekonać uczestniczkę Basię - "wieśniaczkę" do swoich pomysłów. Co wydarzy się w najbliższym odcinku?

 

Macademian Girl w show "Damy i Wieśniaczki.PL"

 

W stolicy mieszka 25-letnia dama, Ola Wanserska.  Od 10 lat pracuje jako modelka. Prowadzi także gabinet medycyny estetycznej. Nieskazitelny wygląd i filigranowa figura to jej atuty. Ola uwielbia brokatowe sukienki, sztuczne futra oraz zabiegi upiększające. Jej uroda sprawia, że nie może odgonić się od wielbicieli. Pobyt na wsi będzie dla niej nie lada wyzwaniem. Brak ciepłej wody i przetykanie szamba to tylko preludium do dalszych trudnych zadań. Czy kochająca komfort i luksus Ola wpasuje się w świat "wieśniaczki"?

 

Ważąca 125 kg Basia nie ma lekkiego życia. Ciężka  praca w supermarkecie, z która dostaje marne grosze to tylko część smutnej codzienności wieśniaczki. Basi najbardziej doskwiera samotność i marzenie o założeniu rodziny u boku mężczyzny marzeń. Pobyt w mieście ma odmienić jej los. Modna dieta, trening z przystojnym trenerem i zabiegi kosmetyczne to niespodzianki czekające na Basię w Warszawie. Czy wszystkie, oczywiste dla damy, atrakcje  przypadną do gustu tytułowej "wieśniaczce"? Na koniec w metamorfozie Basi pomoże blogerka modowa Macademian Girl!

 

Premiera  - w czwartek 9 marca godz. 22:00 TTV!

 

Zobacz: Porady Ariel - 5 rad, jak przygotować garderobę na lato!

 

Macadamian Girl w „ Damach i Wieśniaczkach.PL”

 

Więcej na temat Macademian Girl