Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Łukasz Sędrowski przeszedł ogromną metamorfozę! W ten sposób chce zapomnieć o Agacie?

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Łukasz Sędrowski to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w historii programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna podczas 5. edycji zwodził aż dwie kobiety. Paulina, która była pewna, że to ona jest tą jedyną, przeżyła przez niego prawdziwy zawód miłosny. Agata, którą wybrał, również nie jest już jego narzeczoną.

Niedawno na instagramowym profilu Łukasza pojawiło się nowe zdjęcie. Rolnik pochwalił się metamorfozą, którą przeszedł. Poznajecie go?

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" przeszedł metamorfozę 

Łukasz Sędrowski szukał miłości w programie "Rolnik szuka żony". Wyglądało na to, że udało mu się osiągnąć swój cel. Jeszcze w programie oświadczył się bowiem nieśmiałej Agacie. Para poważnie myślała o swoim związku. Pojawiły się nawet plany dotyczące posiadania dzieci. Niestety, ten związek to już przeszłość. Każde z nich poszło w swoją stronę. Agata rzuciła się w wir pracy. Natomiast Łukasz przeszedł sporą metamorfozę.

 

Pierścionki, bransoletki, naszyjniki i kolczyki na każdą kieszeń! Skorzystaj z oferty na stronie YES promocje.

 

Zobacz także: Agata z "Rolnik szuka żony" rzuciła się w wir pracy po rozstaniu z Łukaszem? Spójrzcie na jej nowe zdjęcie!

Łukasz Sędrowski pochwalił się na Instagramie swoją nową fryzurą. Rolnik znacznie ściął włosy oraz pozbył się brody. Ta zmiana natchnęła go do tego, aby napisać... wiersz. 

Uprawiajmy miłość długimi dotykami 😊krótkimi oddechami 🤫nieskończonym spełnieniem 👌 Kolekcjonując chwilę ważne ❕ spalać na popiół iskry ✨ szaleństwa. Uciec w marzenia i łapać oddech wiatru 💨 Nosić banan 🍌 na ustach nawet kiedy włosy 💇 odrastają... Pozdro z klimatyzacją i żarem z Nieba 💭 🏜 ☀ - napisał Łukasz pod swoim zdjęciem. 

Jak wam się podoba metamorfoza rolnika? Jesteście na tak?

Łukasz do niedawna wyglądał zupełnie inaczej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pada ☔ pada ☔ wszędzie pada ☔

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44