Mikołaj Jędruszczak z psem i Sylwia Madeńska
sylwia_madenska_official, mikolaj_jedruszczak_official/Instagram
TV-Show

"Love Island" Mikołaj Jędruszczak wbija szpilę Sylwii Madeńskiej. "Nie można tego załatwić bez publiki?"

Mikołaj Jędruszczak pochwalił się orzeczeniem sądu nawołującym Sylwię Madeńską do spłaty pożyczki. Uczestnik "Love Island" zamiast ze wsparciem spotkał się z ostrą krytyką!

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska byli zawsze zagadkową parą. Uczestnicy raz się kochali, raz nienawidzili, a  po burzliwych rozstaniach, parokrotnie do siebie wracali, chcąc ukryć ten fakt przed fanami. Ostatecznie jednak ich związek rozpadł się i rozpoczęły się pierwsze publiczne kłótnie. Najnowsza "afera" z udziałem pary została nagłośniona przez samego Mikołaja Jędruszczaka. I chociaż uczestnik sądownie udowodnił swoją rację, chyba nie spodziewał się takiego odbioru fanów.

"Love Island": Karolina Gilon miażdży Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka! "Dla mnie obrzydliwie!"

"Love Island" Mikołaj Jędruszczak sądownie odzyska pieniądze od Sylwii Madeńskiej?

Jakiś czas temu Mikołaj Jędruszczak opowiedział fanom, że nie może od Sylwii Madeńskiej wyegzekwować pożyczonych pieniędzy. Wtedy tłumaczył, że porusza tę kwestię publicznie, by zmusić byłą partnerkę do polubownego rozwiązania sprawy. Wygląda na to, że tak się jednak nie stało i Mikołaj skierował sprawę do sądu. Pomyślne orzeczenie otrzymał dość szybko, a treść oficjalnego pisma nawołującego Sylwię Madeńską do zapłaty, opublikował na swoim Instagramie:

- Jakiś czas temu zwróciłem się z apelem poprzez social media do mojej byłej partnerki SM o zwrot udzielonej jej pożyczki, której termin zwrotu minął 1.01.2022 r. - mówimy tutaj o kwocie SZEŚCIOCYFROWEJ! Po wyczerpaniu wszelkich możliwych polubownych rozwiązań w tej sprawie nie pozostało mi nic innego, jak udać się na drogę prawną, co zresztą większość z Was mi doradzała. Na prawdziwość moich słów publikuje sądowy nakaz zapłaty, który właśnie otrzymałem (druga strona ma 14 dni na odwołanie) - poinformował Mikołaj.

Zobacz także: "Love Island": Paulina i Andrzej zerwali kontakt po rozstaniu? Jest komentarz! 

Mikołaj Jędruszczak przewidział krytykę, która na niego spadnie, więc uprzedził fanów długim opisem dołączonym do postu w którym zdradził, że nie raz został zlinczowany przez osoby biorące stronę Sylwii i sam chce mieć także prawo do obrony:

- Po raz kolejny, tak naprawdę walcząc o swoje, spotkałem się z falą hejtu i krytyki. Po akcji z Oreo, już chyba nic nie jest mnie w stanie złamać, czy zdziwić. Ludzie wydali na mnie wyrok, dając się zmanipulować i przyznając rację mojej byłej partnerce. I to wiele razy, wierząc we wszystko na tzw. ,,piękne oczy” i „słodki głosik” nie chcąc wysłuchać moich argumentów, a często nawet nie dając mi możliwości obrony.
Wiem co to medialny lincz, wyzwiska na ulicy, groźby pobicia i wiele innych sytuacji, których doświadczyłem od osób, które ślepo zapatrzone w obserwowaną przez siebie ,,influencerkę”, łykały wszystko jak pelikan - wyjaśnia Mikołaj.

Uczestnik liczy, że osoby, które wcześniej wspierały tancerkę, gdy Sylwia Madeńska publicznie kłóciła się z Mikołajem Jędruszczakiem o psa i wierzyły jej słowom, w końcu "przejrzą na oczy" ponieważ obroną Sylwii były tylko słowa, zaś Mikołaj pokazuje prawdziwy dokument:

- Ręce opadają, a na hipokryzję Waszej idolki - influencerki i stosowanej przez nią retoryki, brakuje słów! Powiedzieć w mediach można tak naprawdę wszystko, ale kiedy przyjdzie czas przedstawić dowody, granie na emocjach ludzi i stawianie się w roli ofiary jest najzwyczajniej w świecie obrzydliwe. Dopiero w konfrontacji z faktami i dokumentami, można zobaczyć z jakim typem człowieka ma się do czynienia.
Może w końcu wiele osób otworzy oczy, pójdzie po rozum do głowy i zobaczy, jak bardzo się myliło w ocenie uczestników tych ostatnich wszystkich wydarzeń - pisze poruszony Mikołaj.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w
sylwia_madenska_official/Instagram

Zobacz także: Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" zrobił sobie hollywoodzki uśmiech! Fani: "Zęby białe jak muszla klozetowa"

Okazuje się, że Mikołaj Jędruszczak dość dobrze przewidział reakcję fanów, którzy nie zostawili na nim suchej nitki. Internauci uważają, że publikowanie dokumentu jest co najmniej mało poważne:

- Czy faktycznie Instagram służy do prania brudów ?

- Lżej Ci? Jak trzeba nisko upaść, żeby prać swoje brudy aż tak publicznie. Co Ci mogę powiedzieć....dobry zwyczaj nie pożycza

- Tylko pytanie - po co publicznie.? Co chcesz sobie tym udowodnić.? Dorosły facet...😂

- Co z Ciebie za facet, jak nie potrafisz osobiście załatwić sprawy, tylko robisz to tutaj publicznie, to są wasze osobiste sprawy i Instagram nie jest od tego, żeby je tutaj rozstrzygać… Mam wrażenie, że robisz wszystko, aby to od Sylwii ludzie się odwrócili a sam chcesz być na pierwszym planie i tutaj robić wielki hałas - krytykują Mikołaja ostro fani.

Z drugiej strony w komentarzach pojawiają się także wspierające głosy. Internauci uważają, że Mikołaj miał prawo udowodnić swoją rację i pokazać, że mówił prawdę. Po linczu jakiego doświadczył to dość normalny odruch, chcieć udowodnić, że zaprzeczająca wszystkiemu Sylwia nie miała racji:

- Ona nie reagowała dlatego zrobił to publicznie

- Jak zaczęła sama publicznie, to dlaczego on nie ma prawa odwetu? Pranie brudów by było dopiero wtedy, gdyby musieli się tłumaczyć z tego, gdzie ktoś między nimi namącił, a tu mamy sytuację, gdzie jedna osoba atakuje, a druga się tylko broni, bo może.

- Trzymaj się!!! Walcz o swoje!!! Powodzenia i trzymam kciuki - wspierają Mikołaja fani.

Co bardziej spostrzegawczy dostrzegli jeszcze jedno sedno sprawy.

Mikołaj Jędruszczak z Sylwią Madeńską w Tańcu z gwiazdami
Piotr Molecki/East News

Dokument, który pokazał Mikołaj nie jest wcale wyrokiem sądu. Nakaz zapłaty jest wystawiony na podstawie orzeczenia wydanego przez sąd. Jeśli więc Sylwia Madeńska wniesie sprzeciw dopiero wówczas rozpocznie się prawdziwe postępowanie sądowe w którym strony będą prezentować dowody i walczyć o swoje racje. Jest to więc prawdopodobnie początek, a nie koniec udowadniania prawdy. 

Jak dotąd Sylwia Madeńska nie odniosła się do dokumentu opublikowanego w sieci przez jej byłego partnera. A Wy, co sądzicie o postawie Mikołaja Jędruszczaka?

Zobacz także: "Love Island": Sylwia Madeńska urządziła przyjęcie urodzinowe dla psa: "Kiedy wyprawisz psu wesele?"

Mikołaj Jędruszczak z gołą klatką
mikolaj_jedruszczak_official/Instagram

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Mikołaj potwierdził związek z Sylwią?! Fani mają dość: "To wkurzające" 
To zdjęcie znowu wywołało lawinę spekulacji na temat związku Mikołaja i Sylwii z "Love Island". Uczestnik podpadł fanom?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? Takie doniesienia pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak zainteresowani nigdy nie skomentowali sprawy. Fani zwycięzców pierwszej edycji są ciekawi, czy po dość burzliwym rozstaniu zdecydowali się dać sobie szansę raz jeszcze. Ostatnie zdjęcie Mikołaja tylko podkręca atmosferę i jest już tak oczywiste, że budzi wśród fanów niesmak.  Zobaczcie o co chodzi.  Zobacz także:  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" jednak są razem? Jest komentarz gwiazdy "Love Island"! Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich miłość zaczęła się w jednym programie, a skończyła w trakcie drugiego. Mikołaj i Sylwia w 2020 roku wzięli udział w "Tańcu z Gwiazdami", podczas którego zdecydowali o swoim rozstaniu. Ciężko im było oddzielić uczucia zawodowe od profesjonalizmu, jednak decyzją widzów pożegnali się z tanecznym show zaledwie tydzień po ogłoszeniu rozstania.  Zakończenie związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka okazało się dość burzliwe . Wydawać by się mogło, że tych dwoje już nigdy nie da sobie drugiej szansy. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się doniesienia, że Sylwia i Mikołaj znowu są razem . Uczestnicy jednak nie zdecydowali się do tego odnieść, chociaż Mikołaj sugerował fanom, że jest zakochany, następnie zapewniając że jednak jest singlem. Tym razem jednak umieścił na Instgramie zdjęcie z ukochanym psem Sylwii, które podpisał: Pełna kontrola nad sytuacją. Czuję się bezpiecznie. Security czuwa  Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, na których fani zachwycają...

Krzysztof Ibisz, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!
"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadła jedna z ulubionych par z "Love Island" - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Przed emisją programu okazało się, że Sylwia i Mikołaj rozstali się , a parą już są tylko na parkiecie, a nie w życiu prywatnym. Doskonale o tym wiedzieli prowadzący "Taniec z gwiazdami" - Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz, którzy próbowali wprost zadać im pytanie dotyczące tego, czy naprawdę para definitywnie się rozstała. Głos zabrał Mikołaj: Podjęliśmy decyzję o rozstaniu, jest nam ciężko, bo nie ukrywam, że ją kocham. Pomyślałem jednak, że tylko trzęsienie ziemi może nam pomóc. To stereotyp, że jeśli ludzie się rozstają, to muszą drzeć koty. Potrafimy w trudnych chwilach dobrze pracować - powiedział Mikołaj Jędruszczak. Krzysztof Ibisz do Sylwii i Mikołaja z "Love Island": "Jest ta miłość czy jej nie ma?" Krzysztof Ibisz chciał wyciągnąć więcej informacji i zadał wprost pytanie Mikołajowi i Sylwii, kiedy okazało się, że para ostatecznie żegna się z show: No to jak jest z tą miłością u was? Jest w końcu czy jej nie ma? Powiedzcie, bo nie wytrzymam! - zapytał wprost Krzysztof Ibisz. Głos zabrał Mikołaj Jędruszczak. Sylwia nie chciała się wypowiadać na temat jej życia prywatnego: Chciałem podziękować Sylwii, że mnie znosiła i z tego drewna coś na koniec ulepiła - odpowiedział wymijająco Jędruszczak. Zobacz także:   Mikołaj i Sylwia z "Love Island" przechodzą kolejny kryzys? Para nie mieszka ze sobą! Potem zdawkowo odpowiedziała również Sylwia Madeńska, która na temat rozstania również nie chciała się wypowiadać: Chciałam podziękować produkcji, jurorom, widzom. Najbardziej jestem dumna z Mikołaja, trochę przykro, że czas odpadać, bo zaczął się...

Love Island. Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Sylwia oskarża Mikołaja o kradzież psa: "Musiałam zaangażować policję!"
Sylwia Madeńska jest załamana zachowaniem Mikołaja Jędruszczaka. Gwiazda "Love Island" przy okazji pierwszy raz potwierdziła związek a jednocześnie ostateczne rozstanie z partnerem.

Domysły o tym, że Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili do siebie, męczyły fanów już od jakiegoś czasu. Szczególnie w momentach, w których uczestnik "Love Island" pokazywał zdjęcia z psem Sylwii. I to właśnie suczka Oreo, stała się powodem, dla którego Sylwia Madeńska zdecydowała się wydać oświadczenie. Gwiazda Polsatu pierwszy raz potwierdziła, że ponownie spotykała się z Mikołajem, jednak jego ostatnie zachowanie na zawsze przekreśliło ich relację:  Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie będę mówić o moim życiu prywatnym publicznie, jednak sytuacja, która miała miejsce dwa tygodnie temu i która trwa do dziś mnie do tego zmusiła - zaczęła swój wpis.  W oświadczeniu padły oskarżenia, a Sylwia Madeńska przyznała, że poprosiła o pomoc policję! O co chodzi?  Zobacz także:  "Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować" Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję " Love Island ". Niedługo po powrocie z hiszpańskiej willi zamieszkali razem i odważnie wkroczyli do show-biznesu. Kiedy dostali propozycję udziału w " Tańcu z Gwiazdami " inni uczestnicy mogli im pozazdrościć, ponieważ ona pełniła rolę tancerki a on uczestnika, z którym będzie tańczyć. Niestety w trakcie przygody w "Tańcu z Gwiazdami" gwiazdy "Love Island" niespodziewanie ogłosiły rozstanie . Przez kilka ostatnich miesięcy krążyły jednak plotki, że para wróciła do siebie , a jedna z fanek miała nawet widzieć ich na wspólnym wyjeździe. Do tej pory jednak ani Sylwia ani Mikołaj nie zabierali głosu w sprawie. Aż do dziś...  Sylwia Madeńska po raz pierwszy zabrała głos w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik